Nadešel finální souboj se Zoomem. Zoom chce porazit Flashe v závodě. Podmínky jsou jednoduché – pokud odmítne, všichni umřou, pokud zpomalí, všichni umřou. Barry na nic nečeká a jde vstříc osudu. Ostatní jsou proti, proto ho uzavřou do cely ve S.T.A.R. laboratořích. Ostatní se sami vydají Zooma nadobro zastavit. (Varan)

Spacecore

Tak finální bitva se Zoomem nic moc teda.. To Reverse Flash mě bral víc, tady byla celá řada keců a strachů, jak je Zoom silnej a zlej a nic z toho, nicméně finální twist, který nastavuje téma třetí řady je správně komiksový .. ()

Bube1

Komiksové finále jak se patří. Samotná bitva se Zoomem sice mohla být o něco delší a vyhrocenější, ale úplný závěr tomu nasadil takovou korunu, jakou mě tvůrci vážně dostali! Ze všech současných rozkoukaných komiksových seriálů měl Flash rozhodně nejlepší zakončení. A teď už jen zbývá zase nějakou tu dobu čekat na další řadu. :) ()

mourek10100

Pro mě celkem ok finále. Našly se v téhle sérii minimálně dva lepší díly (6 a 20), ale bavil jsem se dobře a čekal na "velké odhalení" muže se železnou maskou a závěrečný cliffhanger, který...všechno resetuje? :D Nicméně závod se Zoomem opravdu moc nedával smysl a že mozkomorové odnesli Black Flashe taky nebylo žádné terno, ale mně to stačilo a nesmysly jsem hodil zahlavu, přecijen, je to komiksový seriál. ()