Keď je manažér milionárskeho investičného fondu James King (Will Ferrell) zadržaný za podvod a odsúdený na desať rokov vo väzení s maximálnym stupňom stráženia, poskytne mu sudca tridsať dní na to, aby si mohol dať do poriadku svoje záležitosti. Zúfalý James sa obráti na Darnella Lewisa (Kevin Hart), aby ho pripravil na život za mrežami. Lenže je v tom háčik. James si totiž myslí, že Darnell je bývalý kriminálnik, Darnell je však len tvrdo pracujúci živnostník, ktorý nikdy nedostal ani pokutu za zlé parkovanie, nieto ešte aby niekedy skončil vo väzení. Napriek tomu obaja robia všetko pre to, aby sa z Jamesa stal "tvrďas", a počas tejto prípravy zisťujú, ako sa v mnohých veciach mýlili - vrátane názoru jeden na druhého. (TV Markíza)

Icefist

Nemůžu se zbavit pocitu, že se z toho dalo vyždímat víc. Zvlášť s obsazením Ferrell + Hart. Usmívat se asi při sledování budete, zřejmě se párkrát i zasmějete, ale že by zde byly scény nebo hlášky s potenciálem na status "legendární", to bohužel ne. Jako nenáročná jednohubka postačí, ale víc nic. 40 % Oblíbená část- Shonda při návštěvě ve vězení ()

rublik05

Kombinace přehrávajícího Willa Ferrella a šíleně ukecaného Kevina Harta se zdála jako zajímavý nápad, který podle mě až tak úplně nevyšel, bohužel. Jednak mi přišlo, že občas to už fakt přehánějí a některé scény jsou úplně absurdní, dále si nešlo nevšimnout, že postupně filmu těžce dochází dech, ke konci již vyloženě nudí, hluchých míst však má daleko více. Jako nenáročná lehce primitivní oddechovka Zocelovací kúra funguje docela dobře, nic víc však od ní rozhodně neočekávejte. 6/10. ()

herr_carter

"Fuck! Fuck someone! Fuck a tit! Fuck a tit hard !!...........komedie, která celkem pobaví a rozhodně neurazí, po Zprávařovi zase jeden film, který je prostě ušitý Ferrellovi na míru a bláznivý a uječený Hart to celé jenom zvýrazňuje a podtrhuje.................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Thomick

Po Wedding Ringer jsem si řikal "čéče, vždyť na tom Hartovi neni nic až tak špatnýho". Chyba lávky. Ze všeho nejhorší je, že o tom getting hard to vlastně vůbec nemuselo / nemělo bejt - šlo spíš jen o hodně zoufalou výplň stopáže. V první řadě to zde bohužel bylo o getting Hart; a to ve stěží únosných dávkách... ()

Jizni Tlapa

"neojebe-li tě Jůlie, ojebu Julií já"….....Ferrell jde zase na dřeň a škatulkuje tuhle mukl jízdu do krabičky"úchyláren".. Tohle je přesně jeho žánr a když tančí v rytmu Capoeiry, dementně čumí, vystrkuje chlupatý dekolt včetně odhalené řiti, dokazuje, že je to kudrnatý blondýno ùchyl na pravém místě!!! Na Ferrella třeba speciální náturu, což zdejší maestros csfsfdos zřejmě nejsou! ()

• Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)
  • Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (viac)