Otřesený Jimmy přijde s výmluvou, proč byl tak dlouho pryč, ale pravda začne pomalu vycházet na povrch. Kim mezitím dospěje k zásadní změně. (Netflix)

ALIENka_

Takže Jimmy se úspěšně vyhrabal z pouště a, určitě k velkému překvapení nás všech, zase neřekl Kim pravdu. Upřímně se mu nedivím, znělo by to jako dost šílená historka, ale Kim za prvý není hloupá a za druhý našla jeho prostřelenou láhev, takže bylo jasný, že to praskne. Ale nečekala jsem, že Lalo přijde přímo k nim do baráku. Oni se toho chlapa nikdy nezbaví. Což mi vůbec nevadí, protože je to velice dobrá postava, i když si moc nepamatuju, jak se do toho všeho Jimmy vlastně připletl. Ale Nacho, kterej se odtamtud chce co nejdřív dostat, určitě nebude mít radost, že neodjel do starýho dobrýho Mexiko a je zase zpátky v USA. Každopádně Jimmy má velký štěstí, že má Kim, protože mu právě zachránila holou prdel. Sakra ta ženská má pěkně velký koule, já ji prostě miluju a bojím se, co s ní udělají. Ale chudák Jimmy, teď s PTSD z přepadení a jedinej, s kým si o tom může promluvit, je Mike. Hodnocení: víc intenzivní než ranní běh na záchod po espressu/10 ()

jedna_vrana

Tento diel sa začína podobným motívom ako sme už videli – delený na dve obrazovky, v jednej polovici Kim a v druhej Saul. Tentokrát míle vzdialení. „Príbeh ešte nekončí“, ako tvrdí Mike. „Všetci robíme rozhodnutia, každý za seba. A tie rozhodnutia nás stavajú na štartovaciu čiaru. Niekedy sú tie rozhodnutia bezvýznamné, ale aj tie nás stavajú na štart.“ ()

Trevor

Kim Wraxler rulez....jeden z tých ojedinelých prípadov keď je 5* málo...a že sa dá vytvoriť aj ženská, sebavedomá postava, ktorá je sympatická aj mužom, a to sa nevraciame do Hitchockovho Psycha ale iba 2 roky naspäť... ()

jackalsc

SPOILERY Škoda že nám minulou epizodu tak nějak utnuli s tím signálem. Osobně bych se rád dodíval jak ta celá tůra skončila. Ale i tak. Seriál se nám už totálně začíná prolínat s Breaking Bad. Lalova připomínka, že Tuco bude za chvíli vypuštěn. A v podstatě všechno co se už děje má pomalu ten rozjetý ráz který máme tak všichni rádi. S rozdílem, že Breaking Bad tak nějak selhaly brzdy a všechno už se čím dál sralo k horšímu. Takže Saul to přeci jen musel nějak uhamovat. Ale ta závěrečná scéna. Tvůrci si s tím krásně pohráli. Byl vytvořen Lalo, totální zmrd který je chytrý ale nemá žádné slitování. Umí svým způsobem ocenit dobrou práci a lidi, kteří ji vykonávají, v podstatě Fring z druhé strany. Pak tu máme Mika, který není zbrklý a víme, že by zasáhl. Ale nikdo neví jestli by to stihl včas. A pak je tu Kim Vexler, kterou jsme v Breaking Bad nikde neviděli a která začne řvát po Lalovi. No tvůrčí záměr byl jasný a fungovalo to dokonale. Divákovo tušení se v průběhu scény snad 10 změní. Kdyby tam byl třeba Tuco, tak všichni ví jak by to dopadlo. Toto jsou ty úžasné momenty, ke kterým všechny ty díly směřovaly, kde divák dostane dokonalou satisfakci za všechen ten strávený čas vžitím se do příběhu. ()

• Saul (Bob Odenkirk) se v rozhovoru s Mikem (Jonathan Banks) zmíní, že na světě žije přes 7 miliard lidí. Toto tvrzení je ovšem nepravdivé, protože světová populace dosáhla 7 miliard až v roce 2011, přičemž tato epizoda se odehrává v roce 2004. Tehdy na světě žilo asi 6,5 miliardy obyvatel. (ArsenalEagle)