Během napjaté patové situace tváří v tvář nebezpečným kriminálníkům se o Jimmyho životě rozhodne podle toho, jestli je dokáže přesvědčit. (Netflix)

antolikopoli

Pri tomto dieli sa začnú o seriál zaujímať aj skalný fanúšikovia BB keď sa objavy na scéne jedna z nostalgických postav mexičanec Tuco, teda aspoň myslím že je z Mexica. Diel obsahuje ešte aj kus srandy, teda ako bonus. Tu by mala byť ešte dajaká veta ale nič moc ma nenapadá a chcem aby ten komentár vyzeral na oko atraktívnejšie tak musím tu napísať ešte nejaké pičoviny kurva blayd. Hodnotím kladne 4* ()

Ozzy2

Saul je tak užvaněnej debil, že jsem si přál, aby ten mexickej primitiv zmáčkl kohoutek...To vysoký hodnocení nechápu, proti BB je to je ubohej, slaboučkej odvar.Prý se to rozjede, říkal mi syn, který viděl tři díly, také ho to nezaujalo, tak si dal půl roku odstup a byl nadšenej.Udělám to stejně.Taže odpad tomu zatím nedám, ale do těchto chvil to nic jiného není.Zbytečrnost, vezoucí se na hřbetě a 10 tříd lepšího BB. ()

ALIENka_

První půlka nic moc, v druhý už se ten business pořádně rozjíždí. Nemůžu říct, že bych litovala toho, že jsem se na tenhle seriál vrhla. Tak doufám že nebudu litovat ani na konci. :D Hodnocení: 7/10 ()

Mr.Jokker

Po prvním díle jsem ten seriál dropnul a tím že se mi to ale vůbec nelíbilo. Dneska jsem si řekl že je na čase tomu dát druhou šanci a po shlédnutí 2ho dílů musím říct že mě to hooklo. Fakt pěkný ale doporučuji všem zkusit pár dílů protože ten první není nic moc a jestli na to najedete po breaking bad tak ofc že to sklame. ()

0verseer

"Ty jsi ten nejhorší právnik na světě." "Šetři dech, hele, ukecal jsem ti to z rozsudku smrti na šest měsíců." Druhá epizóda sa prekvapivo neuberala v tak humornom nádychu ako prvá a viac sa približovala atmosfére Breaking Bad. To všetko vďaka skvelej púštnej scéne, kde Saul aj s Tucom spoločne excelovali. Motivačných 5*, pretože chcem takýchto epizód v Better Call Saul vidieť viac. ()