Lalo pošle Saula na misi. Vyhrocená situace s bankou Kimem otřese. Dva agenti DEA navštíví Dominga ve vězení. (Netflix)

DJ_bart

Bobík zde nonšalantně uplatňuje princip hereckého chameleona který disponuje mnoha rozličnými charakterovými aspekty. Abstraktní minimalistický úvod famózní, comeback pana ASACa je instantní fan-service, no a katarze linky v níž se Kim pokouší o spravedlnost je fascinující. Bodka. ()

ZeroCZ1233

Naprosto geniální. Skvělý detailně natočený úvod s metaforickým přesahem, drsný Mike, návrat starého známého a plno v rámci stylu narativně výborných nápadů kofigurujících v zájmu podobnosti a protikladů je dost nabušená epizoda sama o sobě, to fantastické řemeslo tam vypadá jako pozlátko navíc. Zatím top serialové tvorby této mladé dekády. ()

Trevor

Hank iz Beck!!! Kedysi bol Pigeon iz Bek, svojho času na Xboxe...človek sa učí celý život a tento seriál som mal pozerať už dávno...a Kim? Konečne ženská postava ktorú majú radi asi všetci. ()

ALIENka_

Tak a už tu máme DEA. S ním samozřejmě Hanka, tak doufám, že jeho osobnímu životu nebude přidělená nějaká podstatnější část příběhu, protože Hank byl vždycky spíš nějak komická úleva a s těma jeho otravnejma kecama mě vždycky navíc dost sral. K tomu je tu ještě jeho manželka, jejíž hysterický záchvaty mi naprosto stačili z Breaking Bad, a opravdu si tenhle traumatickej zážitek nechci znovu zopakovat. Každopádně s DEA ve hře to bude teď úplně jiná akce, očekávám nějak pořádnej rozjezd, kterej se tentokorát nevyřeší za jednu epizodu. Hodnocení: 7/10 ()

• V průběhu toho, co Kim (Rhea Seehorn) řídí své auto v poušti, je záběr kamery namířen na budíky automobilu. Jak tachometr, tak otáčkoměr ale ukazují hodnotu 0, protože při této scéně byl ve skutečnosti automobil táhnut na přívěsu, kvůli zajištění bezpečnosti herečky. (Velicek)
  • Saul (Bob Odenkirk) upustil zmrzlinu na chodník u parkovacích hodin na ulici 5th Street NW, zhruba dvacet metrů jižně od křižovatky s ulicí Tijeras Avenue NW v Albuquerque. (999.9)