Jimmy má co dělat, aby udržel krok – po jeho povýšení se klienti jen hrnou. Nacho hodně riskuje, aby získal Lalovu důvěru, protože Gus na něho tlačí. (Netflix)

jedna_vrana

Mike Ehrmantraut: "Ty takto nerozprávaš. Kto ťa to naučil?" Vnučka Kaylee: "Ty." Pekná scéna s vnučkou, keď Mikeovi ušli nervy pri vypytovaní sa malej na svojho otca. Nacho má za úlohu získať si Lalovu dôveru, čo sa mu pri drogovej razii podarí. Saul (v tom krikľavom oblečení už to nie je náš pôvodný Jimmy) nevie, kde mu hlava stojí a tak sa snaží vyriešiť drobné spory mimosúdnou dohodou - ako inak, drobné podfuky mu pomáhajú. ()

ALIENka_

Tak už to vypadá, že se někam posouváme. Jimmy (nebo mám začít říkat Saul? Na to si teď už nezvyknu saakra) se zaplétá do trochu zapeklitýho případu s kartelem, ale jinak si tu právničinu řádně užívá. Asi mě nikdy neomrzí koukat, jak si tak vesele vykračuje v tom nejvíc provokativním obleku na trhu s tím pobaveným úšklebkem vstříc novýmu dobrodružství. :D Nevím, co teda znamenal ten Mikův výbuch, ale budiž, třeba momentální PTSD, i když to k věčně klidnýmu Mikovi vůbec nesedí. Hodnocení: 7/10 ()