Aby Jimmy dokázal Kim, že je jeho život zase na správné cestě, najde si novou práci. Nacho se připlete k masakru. Mike dělá vlny při skupinové terapii. (Netflix)

ALIENka_

Tak na to, že je už čtvrtá série se pořád příběh moc nikam neposouvá, vlastně se nic moc přelomovýho za celý čtyři série nestalo. Tak akorát umřel Chuck a to je všechno. Už bych ocenila nějakej posun, ale zase úplně pičovat nemůžu, jelikož přestřelku a totální vymazání celýho gangu z povrchu zemskýho bratry Salamancovými (což jsou totální vraždící mad lads, pokud jste si ještě nestačili všimnout), jsem si velice užila. Jimmy si našel práci - to by mě zajímalo, jak dlouho mu vydrží. Hodnocení: 7/10 ()

jedna_vrana

Mike nezvykne prejavovať emócie, nezvykne veľa rozprávať, ale ak sa tak stane, pochopíme, akým dobrým pozorovateľom je. Jimmy, za to rozpráva veľa, niekedy až príliš a pravdu si niekedy ohýba podľa svojich predstáv. Nacho je mĺkvy typ, v jeho prípade často rozprávajú len oči, v jeho situácii sa musia veci skôr tajiť ako prezrádzať. ()