Mike je připravený srovnat účty s nebezpečným protivníkem. Jimmovi do klína spadla nečekaná příležitost. (AMC Czech)

jedna_vrana

Každá z postáv má vykročené svojim vlastným smerom - Chuck sa nezaprie a zapredá aj vlastného brata, ak ide o právo, Mike chystá masaker - podľa použitých pomôcok sa dá očakávať niečo veľké, Jimmy a scéna s vojnovým veteránom a tiež krabica papierov, do ktorej vlepuje modré lístky na označenie... Chlapec má nejaký plán. ()

ALIENka_

Další epizoda docela o hovně, ALE kurva jsem si ji užila, protože byla tak dobře udělaná saakra to byla pasta pro oči, ty záběry joo bring it on baby! Jimmyho akce s veteránem velmi hilarious, opět se mu tady povedly menší podvody a to mě sakra baví sledovat. No a taky jsem ještě nebyla tak v napětí při tom, když jsem koukala, jak někdo strká papíry do krabice. A Mike zřejmě plánuje vymlátit celej kartel hadicí s hřebíkama, což vypadá taky jako velká prdel, takže na další díl se velmi těším. Hodnocení: 8/10 ()

mourek10100

Co si to ten Jimmy vždycky vymyslí, to je fakt neskutečný. To jsem zvědavej, kde bude viset ta fotka s válečným veteránem, kdyby jen tušili, že je to pouliční delikvent, to by byla sranda. Co zamýšlí s těmi dokumenty jsem nepřišel, ale jistě to zas bude nějaká levota a Kim s nim možná už nepromluví. I když doufám, že se objeví i ve třetí sérii. A Mike, ten chystá nějakej masakr! ()