Odhalení, lítost a velmi závažné zločiny. V závěrečném představení se protnou všechny Jimmyho světy i identity. (Netflix)

Sum.Yung.Hoe

Celý deň sa neviem zbaviť pocitu že všetko čo sa mi dnes deje je plán niekoho iného dostať ma tam kam chce. Záverečná epizóda mala kúsok všetkého a keď sa opreli o stenu aby sa podelili znova o cigaretu ako kedysi tak mi skoro puklo srdce. Ešte na to budem dlho myslieť. Asi jediný seriál ktorý si nebudem môcť pozrieť znova kvôli záverečnej epizóde, proste mi to nedá a nebudem sa už na Saula vedieť pozerať ako na Jimmyho i keď na konci chcel byť zasa Jimmy. Už sa neviem dočkať ďalšieho seriálu od Vinca i keď tentokrát to nebude ani o drogách a ani z Nového Mexika. ()

DJ_bart

"Hi, I'm Saul Goodman. Did you know that you have rights? Constitution says you do. And so do I!" – tohle jsou přesně ona slova, která započala a zároveň i ukončila dráhu tří odlišných a přesto naprosto stejných osobností – Jimma 'Slippin Jimmyho' McGilla, Saula Goodmana a nakonec i Gena Takovice. Dříve komického podvodníčka s přehazovačkou, poté tragikomického anti-hrdiny který střídá jeden kšeft za druhým jakožto právník na baterky, a nyní jen tragické figurky, která si své neštěstí kompenzuje rolí manažera obchodu se skořicovými rolkami, a které karma co chvíli hází klacky pod nohy.... Finále Better Call Saul je tak nejenom brilantní zakončení celého seriálu kde krása střídá nádheru, ale i báječnej teaser na Breaking Bad a v neposlední řadě famózní rozlučka s Breaking Bad univerzem jako takovým – je fakt neuvěřitelný, že po 14 letech je tu konečná. Co scéna, to perla. Nemám co bych dodal.... Inu, uvidíme co přinese fáze 2. No nic, já jdu na třetí rande s Perníkovým taťkou. Díky Vincku, byla to jízda. Bob Odenkirk je extratřída a herecká ikona.... kéž bych měl stroj času. ()

Cappuccino

BCS za mňa preskočil o jednu triedu svojho predchodcu BB. Záverečná časť krásne ukončila dobrodružnú jazdu Jimmyho McGilla. Saul dostal čo si zaslúžil, no pri pohľadoch Jimmyho a Kim sa mi lámalo srdiečko. ()

BrooksW.Here

"The name's McGill. I'm James McGill." Najdôstojnejší a najkrajší možný záver, aký len mohol byť... Naozaj nemám slov... Koniec Better Call Saul bol rovnako veľkolepý ako ten v BREAKING BAD. Vince Gilligan bude už navždy tým najväčším scenáristickým géniom, aký sa na poli seriálovej tvorby objavil... Better Call Saul si definitívne zaslúži označenie ako najlepší seriál súčasnosti... Obrovská vďaka, Albuquerque mi bude neskutočne chýbať 😢... ()

ALIENka_

Nemám slov. Tomu říkám konec! Od rozhovoru Mikea s Jimmym o cestování časem, až po finální rozloučení s Kim. Pořád jsem doufala, že Gene uteče policajtům, pak přišla scéna ve vězení, kdy se začal smát, a řekla jsem si: "A do prdele, tohle bude dost netradiční konec." A byl. Hořkosladkých konců se vždycky bojím, protože jsou málokdy udělaný dobře, ale přesně takhle to má vypadat. Jimmy ze sebe konečně dostal vinu, která ho pronásledovala, nevzal s sebou Kim a Saula dal k vodě. Nakonec se s Kim znovu setkali, zapálili cigáro (to byla tak krásná scéna) a Jimmy se dokonce stal populární ve vězení. Pro oba to skončilo špatně, ale zároveň dobře, a vy vlastně nevíte, jestli ten konec máte nenávidět nebo milovat, protože Kim a Jimmymu celej seriál fandíte. A tak to má bejt, pro universum Breaking Bad nemohlo bejt lepší zakončení. Ještě vypíchnu pár skvělých scén: Bill Oakley, víc netřeba říkat; Jimmyho doznání, návrat Kim k právu, Jimmy v tom šíleným saku u soudu, skandování v autobusu,... Víte co? Celej tenhle díl je jedna skvělá scéna. Hodnocení: tenhle mi bude fakt chybět/10 ()

BoXBe

Perfektní tečka. Kapku smířlivější, než bylo třeba. Ale i tak už teď je to historie. Jasný, že bez kontextu celého seriálového vesmíru se ani nedá hodnotit, nadto se ty dvě série dokonale provázaly a vytvořily unikátní vesmír jak obsahem tak formou. ()

Qitek

Pro mě osobně jeden ze tří nejlepších seriálů ever, byť je zakončení důstojné, nemůžu se zbavit dojmu natahovanosti v posledních třech epizodách a naprosté zbytečnosti crossoveru Breaking bad, který byl v každém případě naprosto navíc, stejně jako "stroj času" v poslední epizodě. Na to aby nám každá z těch nejzásadnějších postav řekla "Co by, kdyby..." je Gilligan teda větší pán.  Co si bez nich počnu, to opravdu nevím... Ale finále (myslím cca poslední tři čtyři díly) je pouze takové hm, dobrý. I přes to, skončil nádherný masterpiece. ()

BROKEN_

Učebnicové zakončení jednoho ne-li možná i nejlepšího seriálu současnosti. Každá scéna je brilantní a tam, kde jsem byl u minulé epizody zklamaný z účasti Aarona Paula, který nebyl Jessem, ale jenom si na něho hrál, tak Bryan Cranston jako Walter White byl pravý opak. Moment kdy se Saul ke všemu přiznává a čeká na reakci Kim, bylo něco nepopsatelného. Když Peter Gould říkal, že se nám po skončení 6 série změní pohled na Breaking Bad, tak měl pravdu. Bob Odenkirk se rozloučil se svojí nejslavnější rolí fantasticky. Díky Vinci. Zase si mi udělal radost a společně s Peterem jste stvořili prequel, který se nejenom vyrovnal Breaking Bad, ale dokonce i pro mnohé ho překonalo (u mě stále a jednoznačně vede Breaking Bad, ale safra... Better Call Saul je úžasný). Ještě jednou díky :-). ()

netahlo

Nadherne depresivni finale, dle ocekavani. Esence genality tvurcu, herecke vykony Jimmyho a Kim dechberouci ... Holt konec, jednou to prijit muselo. V ramci zanru krimi/drama uz nikdo nenatoci nic lepsiho. ()

Martinius

´s all gone. sedem rokov sme stravili so saulom. predtym pat s waltom a jessiem. hodny kus zivota, ktory sakra stal za to. inu, toto su dva najlepsie serialy vsetkych cias. a ked niekto bude tvrdit opak - bude kecat. ()

LachtanShows

It’Saul Gone. Nejlepší seriálový svět v rukou nejrafinovanějších tvůrců nejen USA, ale asi i světa. Bravurní pocta nejen celému BCS, ale samozřejmě i seriálu, který mu vydláždil cestu a s nímž se v téhle emocemi napěchované hodince mohl tak dokonale provázat! ()