Telefonát do firmy Palm Coast Sprinkler spustí osudový řetězec událostí. Poslední podvod se Genovi vymkne z rukou. (Netflix)

Mitin

Díl bylo absolutně bolestivé sledovat, nicméně taková je realita. Tragický a pomalý konec Saula je doopravdy jeden z nejsmutnějších příběhů. Nikdy se mi nestalo, že by mě seriál rozbrečel 4 díly po sobě. Sledujeme uzavření pro všechny zbývající postavy a hlavně ty postavy, se kterými jsme si vytvořili ten největší vztah. Pozorovat jejich tragický konec je bolestivý a smutný. Je více než jasné, že konec Saula nastane příští díl. Vince G. má určitě připravené něco, co bude hodné finále celé série BB, El Camino a BCS, na což se neskutečně těším. ()

PaTeXx

"Waterworks" jako název perfektní sedí, jsem si jistý, že Kim není jediná, která spustila vodopád slz v MHD. Emočně takřka bezchybná epizoda, závěr je plně reflektující obrázek nevyhnutelného osudu Genea/Saula/Jimmyho, a to jsem ještě neviděl finále. Nejsem vůbec přípraven ukončit tuhle jízdu. ()

ALIENka_

Zrovna když jsem si myslela, že víc depresivní už šestá série bejt nemůže. Po dlouhý době jsme se konečně dočkali Kim, ale nebylo to žádný šťastný setkání, se Saulem si už nemají co říct, podepsali rozvodový papíry a to je všechno. Kim vede obyčejnej život a skoro to vypadá, že stará Kim ani neexistovala. Řekněte, co může bejt víc depresivní? Úplně ztratila šťávu, dřív byla odvážná, drzá, nebála se stát si za svým názorem, teď svůj názor radši ani neříká a drží se v pozadí. Doufala jsem, že se dozvím, o čem tehdy mluvili v tý budce, ale teď když to vím a jak to dopadlo... Jimmy si aspoň zanechal svůj smysl pro humor. Kim ještě k tomu sžírá pocit viny za Howardovu smrt. A ta scéna v tramvaji. No, do prdele... Nejhorší jsou ovšem ty nový vlasy. To je hřích. Kde je culík? (ಥ_ಥ) A po Geneovi jdou ještě k tomu policajti. Docela ironie, že dřív obelhával důchodce a teď ho napráskala stará babča. Nikdy nepodceňujte důchodce. Hodnocení: mám podezření, že konec bude pěkně hořkosladkej/10 ()

Honza.Hlavac

Musím jen říct jak většina zde ze laťka se zvyšuje vic a vic a nemuzu uvěřit jak vince giligan dokáže využít každé jedné informace která byla v BB tak aby seděla v BCS a nebylo to vůbec nesmyslné či plytke . Moje hodnocení nemůže být jiné než 5/5 . Těším se jak tohle finále skončí . Please give EMMY this amazing actor (Rhea Seehorn) ()

Metuje

Excuse me what the fuck. Kdysi nejlepšího podvodníka v NA odhalí nemohoucí babka? Nechápu. Vypadá to, jako když plánovali tvůrci ještě sedmou sezónu, ale kvůli bůhvíčemu ji museli na poslední chvíli zrušit a její děj vecpat do několika dílů. Od 10. dílu to jde do háje. Doufám, že aspoň finále bude uspokojivý. ()