Gene se v Omaze vydává eliminovat místní hrozbu pomocí plánu, který zahrnuje imaginárního psa a skořicové pečivo. (Netflix)

Malyszs

Recast Jeffa to pro mě trošku zabil. Když jsem ho viděl naposled, měl jsem pocit, že je to ne moc chytrej zmrd. Tady je to ňouma, kterej všechno odkýve no. Ani trošku nebezpečně nevypadá. Z poslední černobílé scény jsem byl tzv. nahajpen, na epický závěr. Dostal jsem toto. Nebylo to špatné, ale očekával jsem opravdu hodně. *Update*: Na druhé shlédnutí to bylo fakt dobrý. Jeff recast mě pořád štve. Není vůbec hrozba. Jinak ale fakt bengr. Uvažuju i na 5. hvězdičkou. ()

LachtanShows

Poslední štace seriálu patří flashforwardům, na které nás Gilligan & spol. připravovali krůček po krůčku už poměrně dlouho, bohužel ale tak, že Gene dokázal i nudit. Tady jsem se ze začátku taky obával, Jimmyho a posléze Saulova rafinovanost se tu ale dodrala na povrch a i černobílý svět mi bude bavit. ()

rumbakoule69

Děj seriálu potřeboval po třech naprosto bombastických epizodách uklidnit, aby se diváci mohli připravit na podobně skvělé finále seriálu a návrat Waltera a Jesseho a epizoda s názvem Nippy splnila přesně tuto roli. A i když nebyla dějově nabitá jako tři předchozí a ani jsme se v ději Saula vlastně výrazně neposunuli (jen v ději Genea – tedy Saulova post–Breaking Bad aliasu), tak jsem se u ní rozhodně nenudil a kvalitní byla i tak. 4 hvězdičky ()

Sygi

Díl, jehož vlažné přijetí má na svědomí neskutečný hype okolo výskytu Walta a Jesseho v téhle sérii (a jejich očekávání s každým dalším dílem). S odstupem několika dnů jsem si tuhle epizodu opravdu oblíbil. Je to příjemná změna a poškádlení diváka, který potřebuje neustálé přestřelky, výbuchy a překupnictví drog. ()

BROKEN_

Jsem strašně rád, že celou epizodu věnovali Saulovi, teda respektive Genovi po událostech Breaking Bad. Epizoda výborně ukázala, že Gene je pořád uvnitř ten Saul a že mu chybí jeho minulý život. Linka okolo Jeffa zajímavá a krádež v obchodě byla skvělá. Mám ale takový špatný pocit, že Gene nedopadne dobře :-(. ()

• V epizodě pronese postava Gene Takavice (Bob Odenkirk) větu: „Víš, co je šílený? Padesátiletý učitel chemie vejde do mojí kanceláře, je na mizině, nedokáže ani splácet hypotéku a o rok později má homadu peněz velkou jako Volkswagen, to je šílený.“ Šlo samozřejmě o postavu Waltera Whitea (Bryan Cranston) ze seriálu Perníkový táta (od r. 2008). (Punisher)