Během jedné opravdu dlouhé noci se Jimmy a Kim musí vypořádat s následky svých činů. Lalo konečně rozjíždí svůj plán. (Netflix)

Mitin

Tahle epizoda je možná největší payoff od Vince Gilligana od počátku Breaking Bad. Dimenze ve kterých je Vince schopen psát scénář nemají obdoby. Walter vařil pro Guse perník celou dobu nad Howardem a Lalem a my neměli ani pár(n)u. Díl tak emotivní, že i Mikey byl smutnej. Vince je klenot. Vince fuckin G. ()

ALIENka_

Jestli vám pro vyjádření napínavosti epizody nestačí, že jsem celou dobu svírala opěradlo sedačky tak moc, že tam už navždy zůstane můj otisk, nevím, co by vás přesvědčilo. Pořád si nejsem jistá, jestli Jimmy Kim zachránil tím, že ji poslal zabít Guse, nebo ji tím potopil. Když řekl, ať pošlou ji, tak jsem si byla jistá, že ji obětoval, ale teď mám nějaký pochyby. Ale to si Lalo fakt myslel, že takhle Guse zabije? Mám pocit, že to udělal, aby rozptýlit pozornost a dostal se do laborky, kam ho naláká. Každopádně kdyby si Lalo odpustil zbytečný natáčení a kecy kolem a zabil Guse rovnou, Breaking Bad by mohlo dopadnout úplně jinak a nemusel by umřít. Normálně by mě to asi štvalo, ale vím, že přesně tohle by Lalo udělal, protože to je prostě Lalo. ¯\_(ツ)_/¯ Navíc finální střet ve tmě byl prostě úžasnej, i když trochu přitaženej za vlasy (ale tím dobrým způsobem), stejně jako Lalovo poslední vysmátí do obličeje Guse. Mimochodem všimli jste si, jak pohřbili Lala s Howardem? To je panečku romantika. Hodnocení: tohle si Howard nezasloužil, teď si všichni budou myslet, že fakt spadnul do drog/10 ()

lemonova

Je jasné, že cesty Jimmyho a Kim sa rozídu, a dnes prišiel zlomový okamih. Je mi z toho strašne smutno, lebo Kim je jednou z najúžasnejších postáv vôbec a bez nej z Jimmyho ostane už len Saul.. aj na tom vidno, aký geniálny tento seriál je. Mám pocit, že oni dvaja sú reálne postavy, ktoré môžem stretnúť a podať si s nimi ruku. Tento pocit som nezažila často. ()

PaTeXx

Tak se nám konečně Lalova genialita až teď ukázala v celé své plné kráse. To je vlastně jedna z nejlepších (ne-li nejlepší) věcí v BCS a v BrBa. Zaporáci tu jsou tou nejchutnější třešničkou na dortu. Jinak byla epizoda jednoduše fenomenální, temná, nemilosrdná. Velice těžko tohle půjde trumfnout. ()

jirikzaboj

Začátek konce se blíží a epizoda startující druhou polovinu navazuje kvalitami na tu předchozí a v mnohém ji i přesahuje. Název epizody je velice výstižný a ty různé expozice, tmy, dálkové světla na dálnici mluví za všechen ten příběh. Vyvrcholení je pak jasnější, než kdy dříve a jsem rád, že mě Vince dokáže stále překvapovat.  PS: Rhea Seehorn je jedna z nejtalentovanějších hereček, co jsem kdy viděl a ta její pasáž byla kulervoucí. ()

• Tato epizoda, která otevírá pomyslnou druhou polovinu šesté série a předcházel ji obrovský plot twist, byla vysílána 18. června na festivalu Tribeca v New Yorku, tedy téměř s měsíčním předstihem, než se objevila na AMC+. (Punisher)