Lalo obhlíží svůj příští cíl. Jimmy a Kim musí na poslední chvíli vyřešit nečekaný přehmat. Na jednání v kauze Sandpiper to pořádně jiskří. (Netflix)

TheAnimalOne

Esence všeho co seriál predstvuje uz šestou sérií v řadě eskalovalo tímto dílem. Po posledních 15 minutách episody korunuji Better call Saul na nejlepší televizní show co jsem kdy mohl spatřit…dobře tak druhou hned za BrBa ()

ALIENka_

Cože? COŽE?! Já jsem pořád v šoku z týhle epizody! Tomu říkám závěr první části šestý série, jak mám vydržet, až vyjde ta druhá? Tak snad abych začala. Plán na zničení Howarda vychází i přese všechno víc než dobře, a i když musím ocenit práci, jakou jim to dalo (oni sehnali i falešnýho detektiva!), Howarda je mi fakt líto. A potom všem si to ještě přijde s Jimmym a Kim vyřídit z očí do očí, tomu říkám pořádný koule ze železa. Taky by mě zajímalo, proč to vlastně dělají, už ho potrestali docela dost, to by jeden řekl, že je to zkrátka baví. Kim určitě, když kvůli tomu odmítla skvělou pracovní nabídku a vyhlídku na spoustu peněz. Lalo zatím dělá vlogy z kanálu a nakonec se objeví u Jimmyho a Kim doma a zabije Howarda. Já pořád nevím, co víc k tomu říct, kromě toho, že Lalo je naprosto úžasná postava a tohle jsem vůbec nečekala. Tyhle poslední epizody budou pěkně intenzivní! Hodnocení: myslím, že Cliff Maine je můj nejoblíbenější člověk/10 ()

Trevor

Ako toto si ani HH nezaslúžil...v porovnaní povedzme s ALIENkou mám obrovskú výhodu že na ďalšie epizódy nemusím čakať a BCS som začal pozerať, rovnako ako BB po ukončení celého seriálu. Dokážem si predstaviť že čakanie na pokračovanie museli byť muky...a áno, už aj Lalo si získal moje sympatie. Neuveriteľná práca s postavami, s dejovou líniou, tu funguje všetko dokonale. ()

Azhila

Oh my fucking god. Tomu hovorím emotional rollercoaster. Všetko k tomuto smerovalo , absolútne všetko, a aj tak ma to rozmrdalo na cimprcampr. Writing par excellence, niekedy mám pocit , že ten seriál ani nie je realny, že tak dokonale umelecké dielo sa ani nedá stvoriť. Vincovi Gilliganovi je treba stavať paláce. Fuh...  Asi sa rovno idem zmraziť and wake me up when Better Call Saul next episode airs!!! ()

RoneXxXD

Ale jo... Ve finále ti je HH i líto. Doplatil na svou minulost egoistického a sobeckého člověka. Ale ve finále, se i tak snažil pomoct. Dobrá postava, jeho story-line ukončena velmi smutně, ale zároveň logicky páč vše směřovalo až sem. Hodně dobrej díl první poloviny, snad se druhá polovina už bude nést ve znamení této kvality, protože většina stopáže této série byla jen filler a lá ať si crew natočí sama svůj díl. ()