Po útoku u Lala musí Nacho vzít nohy na ramena. Jimmy s Kim vymyslí, jak Howardovi zkomplikovat život. Mike začne pochybovat o tom, jaké má Gus vlastně úmysly. (Netflix)

ALIENka_

Začátek byla pastva pro oči. Hádám, že to má nějakou spojitost s Jimmyho druhým alter egem Genem, na kterýho jsem málem zapomněla. To byla taky poslední scéna, ve který nás tvůrci nechali trochu vydechnout. Nachův útěk je pěkně intenzivní, doufám, že mu už konečně dají zaslouženej klid. Gus má skvělej instinkt, Lalo to samozřejmě přežil a ještě se rozhodl zabít pár Mexičanů. Já si nemůžu pomoct, ale on je prostě sympaťák, i když strašnej psychopat. Kim je fakt skvělej právník, teda kromě toho, jak se snaží zbavit Howarda, to není dvakrát morální rozhodnutí. Každopádně její rozhovory s Jimmym působí tak přirozeně, že bych se klidně dívala na celej díl jenom o tom, jak mluví o nějakým případu. A fakt by mě zajímalo, co ty dva plánujou. Bowlingový koule, prostitutky, teď balíček falešnýho kokainu... Hodnocení: Cliff Maine vypadá jako skvělej chlap/10 ()