Její moc je prakticky neomezená, její finanční zdroje nevyčerpatelné. Může mít bývalý agent CIA v souboji s ní vůbec nějakou šanci? Bette Davisová a Robert Wagner v britském dobrodružném filmu. (oficiálny text distribútora)

Slimak

Velmi zvláštní snímek s dosti tvrdým a překvapivým dojezdem.Byl myslím uveden pouze jednou na ČT2 před nějakými deseti lety...výtečně umocnil depresivní atmosféru nedělního podvečera, kdy člověk s myšlenkou, že zítra musí opět do školy nemá nikde stání. ()

Martin741

Trojpismenkovymi organizaciami sa to u takeho Segosa len tak hemzi, pozeram, ze problematiku trojpismenkovych organizacii uz riesil aj David Greene. len kvoli namakanej Bette Davis dam  68 % ()

majo25

Veľmi slušný špionážnej triler zo starej britskej školy, ktorý je jednak dobre obsadený a jednak ide od začiatku hneď na vec. Síce v rámci špionáže mieša aj sc-fi prvky (futuristické hi-tek prostriedky, zbrane), ale inak ide o typického žánrového zástupcu. Z hercov sa mi najviac páčil Denholm Elliott v roli pravej ruky tajomnej Madam Sin. Helikoptéry, únosy, vymývanie mozgu, nečakané zvraty i dostatok akcie majú na svedomí to, že film nebude nudiť ani na minútu. Akurát odľahčený záver mi príliš nesadol. ()