Po útěku ze Severní Korey se Park Hoon stává špičkovým chirurgem v Jižní Koree a touží se znovu shledat se ženou, kterou zanechal ve své zemi. (Netflix)

Zíza

Doktor Ibalgin má velký problém, neví totiž, jestli má být drama z lékařského prostředí, politiko-špionské drama, láska až za hrob dvou „kamarádů“ z Severní Korei nebo seriál o pomstě. Jelikož se Ibalgin nemůže rozhodnout, tak nedokáže pořádně ukočírovat ani jednu složku a ačkoliv se snaží tak nevypadat, působí to jako žánrový mišmaš. Nemluvě o tom, že jsem strašně nesnášela Hoonovu lásku. Byla mi strašně protivná a každý díl jsem si přála, aby umřela. V podstatě to byla ta samá role, co měla v Gaksidalovi a i tam jsem ji neměla ráda. Teď nevím, jestli to dělají role, nebo je mi nesympatická samotná herečka. A konec byl prostě jako výsměch všemu, co se doposud událo. Kdyby se to více soustředilo na operace a míň na pofidérní lásku, udělali by tvůrci líp. Samozřejmě koukat se na to dá, ale tak nějak nevím, proč bych to měla doporučit. Možná kvůli Kang So Ra, vůbec jsem ji nepoznala, pěkně nám od Dream High 2 vyrostla. :-) Lepší 2*. Přeloženo. ()

Ivuse

Těžké, těžké to rozhodování. Víc jak první polovina mě bavila, a to že hodně. Jong Suk zde předvádí neskutečné, naprosto neskutečné divadlo. Jeho lásku bych oželela, protože upřímně, mnohem lepší chemii předváděl s Kang So Rou, která se také krásně předvedla. Choi Jung Woo alias doktor Moon zde má tu nejlepší roli, v jaké jsem ho kdy viděla - komická postava mu sedla jak prdel na hrnec - doufám, že ho v ní uvidím častěji. :) O dalších hlavnějších postavách je zbytečné psát, protože snad ani nestojí za řeč (nejspíš charakterem). Děj... hmm... víc by mu prospělo zaměření na operace a možná něco s tou pomstou... ale ta hlavní zápletka? Poslední asi čtyři díly byly utrpení a konec to naprosto zabil. Zkazilo mi to celkový dojem a já nevím, jak to ohodnotit. Kvůli Jong Sukovi jsem ráda, že jsem to viděla - mimochodem, je možný, aby měl chlap tak dlouhý a krásný řasy? :D pokaždé, když ho někde vidím, nemůžu od nich odrhnout oči. :D - jo, a mám další oblíbenou scénu (která pro mě byla vrcholem seriálu) a to scéna se záchranou mimča, doják neskutečnej = dokonalá kamera, neměla chybu! Dávám 3* ()

Moiraine

Nějakých deset epizod mě to táhlo až neuvěřitelně dopředu. Bez mučení přiznám, že důvodem byl Lee Jong Suk. Potom to na pár epizod spadlo do klasického korejského průměru a ten konec byl boj dokoukat. Navíc konec mě naštval úplně neskutečně. Dokud to byla sranda, tak bych vcelku odpustila všechny ty kraviny co se tam objevovaly, ale jakmile to padlo do melodramatu, tak mě začalo štvát i všechno to okolo. Ona už celá ta nemocnice je jeden velký vtip, ochotně a ráda bych zaplatila za to, aby mě v téhle "prestižní" nemocnici nepředepsali ani kapky na kašel, natož aby mě tam operovali. Jsou to hodně slabé tři hvězdičky, ale první půlka mě opravdu bavila, tak jsem to na nich nakonec nechala. ()

Meeryan

Hoon umí operovat i poslepu, zažil to, co je pro ostatní nepředstavitelné i tak měl dobrý charakter... velký obdiv. V seriálu je vidět co lidi dokážou, když mají moc... je jedno jestli je demokracie nebo diktatura. Intuice mě nezklamala ani u doktora Jae Joon (Park Hae Jin), Myšlenka seriálu byla silnější než seriál samotný... škoda toho nevyužitého potenciálu... První díly 5*, další díly 3* = 4*, ale když vidím, jak je seriál podhodnocený dávám 4,5*! ()

Curlyen

Začal jsem se na to dívat kvůli herci Lee Jong Suk (V I hear your voice byl skvělý), první a druhý díl jsem si nebyl jistý, jestli pokračovat. Ale nakonec seriál mě celou dobu táhnul dopředu a opravdu mě bavil. Někde tak za půlkou to nemuselo být tak natažený, ale nevadilo mi to a byla to skvělá podívaná, super herci, hezký soundtrack, zajímavý seriál. ()