The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

USA, 2014, 1 887 x 60 min

Réžia:

Dave Diomedi

Účinkujú:

Jimmy Fallon, Steve Higgins, Seth Rogen, Mariah Carey, Lindsay Lohan, Robert De Niro, Sarah Jessica Parker, Stephen Colbert, Tina Fey, Meryl Streep (viac)

Po více než čtyřiceti letech se vrací klasická The Tonight Show stanice NBC zpět do New Yorku. Žezlo protentokrát svižně přebírá Jimmy Fallon s kapelou The Roots, aby přinesli v televizním balení hip hopové řádění, Twitter, zparodovali populární seriály, zahráli si nejnovější videohry a nebo s hvězdami šoubyznysu šarády. Tak zapněte saka a jdeme na to. (Brousitch)

Dio_Padre

'The Tonight Show Starring Jimmy Fallon' považuju za tu nejlepší talk show, jaká je momentálně k vidění. Jasně, taky se rád podívám na vtipného Conana O'Briana, Jimmyho Kimmela, Ellen DeGeneres nebo teď už bohužel zrušenou show skvělého Cragia Fergusona, ale Jimmy je pro mě na špici. Znamená pro mě víc, než ostatní vyjmenovaní. Sleduju ho opravdu už od jeho raných začátku. Už od dob, kdy působil v Saturday Night Live, přes moderování různých večerů předávaní cen, moderování své vlastní talk-show 'Late Night with Jimmy Fallon' až po zasloužené "povýšení" z Late Night na The Tonight Show, kde nás i nadále baví rozhovory se známými i významnými osobnostmi, doplněné různými zábavnými aktivitami s nimi a v neposlední řadě jsou tu pravidelné rubriky Thank You Notes nebo Hashtags! Takže, abych to shrnul Jimmy Fallon je obrovská osobnost, co si ten úspěch opravdu zaslouží. Řadím ho přesně k těm oblíbeným filmům, hercům, seriálům, kapelám, zpěvákům nebo videím, přesně do té kategorie věcí, které si rád pouštím, když potřebuju zlepšit náladu, namotivovat, nějak se odreagovat nebo si prostě odpočinout a zároveň královsky pobavit. ()

Kothy

Dobrá noční show , která se neobejde bez blbostí jako je souboj playbacků nebo Šarády. "Byl jsem na rande s Nicole Kidman.":D ()

mad_ness

Zmenená šou, nové aktivity a sprostosti, na ktoré sa celebrity nechajú nahovoriť za nejaký ten keš, nemajú obdobu, James sa dokáže neskutočne zhovadiť a robí to dobre. Joking Bad ma rozsekalo. ()

Davered

Fallon byl, je, a vzdy bude prumerak. "Humor" pro nevyspele yuppies a kvalita dramaticky kolisajici v zavislosti na pozvanych hostech. Letterman a Conan jsou uplne jina liga. ()

Patw

Jimmy Fallon naskočil do rozjetého vlaku a chopil se ho naprosto úctyhodně. Po letech utrpení Jaya Lenoa se do Tonight Show vrátil humor, odvázanost a originalita. Tato show rozhodně nenudí a Fallonův tvůrčí team odvádí skvělou práci. ()

Remivsremi

Moderátor pro novou generaci Jimmy Fallon se ve světě showbysnysu pohybuje již nějaký ten pátek a dokázal si udělat nějaké jméno (zejména díky SNL). Jak se mu tedy daří na poli populárních talk show? Od začátku se snaží jít s moderními trendy. Ve velké míře používá internet a sociální sítě a díky tomu velmi rychle nasbíral svůj okruh fanoušků a diváků. Při jednotlivých rozhovorech se bohužel občas ztrácí a postrádá nějaký šmrnc. V tom velmi vynikal například Craig Ferguson. Interview tedy v podání Jimmyho probíhá naprosto průměrně. Co jeho show dělá zajímavou jsou různé hry, které se svými hosty hraje po povinném rozhovoru. Zde se dokáže utrhnout z řetězů a příjemně člověka pobavit. Zejména různé verze šarád jsou perfektní dávka humoru. Navíc je vidět, že Fallon je opravdu soutěživý typ člověka a snaží se vyhrát všemi prostředky. Pokud se tedy chcete pobavit se svými oblíbenými celebritami, rozhodně si vyhledejte tyto hry na netu. ()

MiGi87

Fallon je moje dvojka v segmentu talk shows hned za Ellen; přitom není podstatné, který kanál a pod jakým názvem ho právě vysílá. ()

borec999

Typická americká talkshow so všetkým svojimi plusmi aj mínusmi. Najväčším pozitívom Fallona je jeho výber hostí (absolútne svetová špička a takmer všetky celebrity ktoré sú momentálne in) a tiež viaceré hry, ktoré so svojimi hosťami hrá pretože tie sú často zdrojom väčšej zábavy než samotné rozhovory. Negatívom je ujačané a až mierne fanatické publikum, preafektovanosť - Jimmy každého "miluje a zbožňuje" a každý jeho hosť a jeho prípadné nové dielo (bez ohľadu na jeho kvalitu) je úplne  "the best". A tiež to že Jimmy to so snahou byť vtipný niekedy preháňa a smeje sa na úplne všetkom vrátane svojich vtipov. Aby som mu ale nekrivdil tak musím uznať, že často vtipný je a že celkovo jeho talkshow aj napriek vytýčeným negatívam sledujem rád (resp. len hostí ktorí ma zaujímajú). Akurát teda Kimmela či Nortona s ich umiernenejšími verziami mám radšej. 90% ()

jakeer

Jimmy Fallon si síce v roku 2002 nechal cez prsty prekĺznuť šancu mať pohlavný styk s Nicole Kidman a s o to väčšou vervou sa mohol vrhnúť na televízne hostiteľstvo, vďaka čomu sa stal svetovou superhviezdou. Podobne ako Ellen je pomerne autentický v sprievodnom blbnutí pri interview. Vie výborne narábať so svojim vnútrným dieťaťom a preto je táto show taká zábavná. ()

buzzwoody

Ona skutečně existuje vtipná talk-show! Musím ale říct, že tomu fakt přidávají ty trhlé hry, co hraje s váženými celebritami :D Kdo by čekal, že celebrity takového kalibru v tak zvláštních situací, kdy si neví rady :D Někdy je tam to přehrávání cítit a já osobně bych se s těmi celebritami takto chtěl vídat taky. Nejlepší je Harrison Ford, před pár dny ... jinak Fallon už je místy i otravný, ale můžu ho. Kimmelovo ždímání všech filmů filmografie Toma Hankse, Matta Damona nebo Arnolda Schwarzeneggera je ale topka :D ()

Camulator

Fallon má oproti ostatním moderátorům talk-show obrovskou výhodu v tom, že se umí nejlépe přizpůsobit aktuálním trendům mladých lidí, nebo minimálně mladých amerických lidí. Využívání tweetů posouvá dál než Kimmel a s hosty si hraje víc než Conan. Na druhou stranu ale není tak vtipný jako Kimmel a dobrý v tom starém dobrém interview jako Conan. Snaží se to vyvažovat právě těmi atrakcemi a energií, což bohužel ústí v jeho už legendární falešný smích. ()