Show se uskutečnila 15. prosince 2013 v Toyota Center (Houston, Texas). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: Dolph Ziggler vs. Fandango
2) The Shield vs. CM Punk (3-on-1 Handicap Match)
3) AJ Lee vs. Natalya (Divas Championship)
4) Big E Langston vs. Damien Sandow (Intercontinental Championship)
5) Cody Rhodes & Goldust vs. Big Show & Rey Mysterio vs. The Real Americans vs. RybAxel (Fatal 4-Way Elimination Tag Team Championship)
6) R-Truth vs. Brodus Clay
7) Kofi Kingston vs. The Miz (No DQ Match)
8) The Wyatt Family vs. Daniel Bryan (3-on-1 Handicap Match)
9) John Cena vs. Randy Orton (Champion vs. Champion TLC Match, vítěz získá oba tituly) (TheSpearCZ)

Bobik9

PPV, která byla udělána jen pro ten jeden match. Ale postupně. PUNK VS. SHIELD - 4* - Mrzí mě, že tohle jsou zápasy, kvůli kterým Punk opustil WWE. Bude mi to chybět. Stupidní feud, trochu přidebilnělý zápas, ale přesto. Punk je Punk. AJ VS. NATALYA - 1* - Divas divzi zrušit!!!!!!!!! SANDOW VS. BIG E - 1* - Zbytečný zápas. REAL AMERICANS VS. SHOW A REY VS. RYBACK A CURTIS VS. RHODES - 3* - Docela dobrý zápas, ale bez náboje. BRODUS VS. TRUTH - 3* - Relavitně slušný feud, který bych u takovýchto nezajímavých wrestlerů nečekal. Také jejich zápasy stojí na shows za to. MIZ VS. KOFI - 3* - Další solidní feud. Více bych prosazovat Mize! WYATTS VS. BRYAN - 4* - Nejlepší feud WWE v tomto období. Bray Wyatt bude zkrátka star. RANDY VS. CENA - 5* - Dal bych i šest hvězd. Super zápas. Jednoznačně nejlepší za dlooouhou dobu. ()

• Oficiální skladbou tohoto eventu byla skladba "Never Never" od kapely Korn. (Nathanielmon)