Bosch - Season 7

(séria)
USA, 2021, 5 h 46 min (Minutáž: 40–49 min)

Tvorcovia:

Eric Ellis Overmyer

Predloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

Jesse Voccia

Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino, Madison Lintz, Lance Reddick, Paul Calderon, Mimi Rogers, Troy Evans, Gregory Scott Cummins, DaJuan Johnson (viac)

warrenur

Opat niekolko linii sucasne, tak, ako to mame u Bosch-a radi. Som rad, ze linia z prvej epizody sa rozvinula a presunula inam, ako naznacovalo povodne smerovanie. Za mna spokojnost. Bavili aj hlavne a nemenej osobne epizodicke pribehy, J.Edgara, obhajkyne, Irving-a, ci inspektorky. Bosch bol vzdy spravnak a napriek mienej naivite sa mi pacil i samotny zaver. Dockame sa este aspon jednej serie? Dufam, ze ano. Odporucam. 80% ()

M.i.k.e

Úmrtí desetileté holčičky nastartuje vyšetřování ovlivňované politikou, kompromisy a sledováním “vyššího dobra” a Boschovo nasrání a zklamání ze systému se každou další minutou jen stupňuje. Bosch se rozloučil se vší parádou a naservíroval divákům nejintenzivnější a nejsilnější sérii, které vyloženě prospělo zkrácení o dva díly a tempo, kterým závěrečná řada letí kupředu je přímo zběsilé. Samozřejmě nechybí kupa vedlejších linek, které fungují velmi dobře a hlavně ta kolem poručíka nabídne slušně uspokojivé vyústění…90% ()

Davies182

"Nemůžu to nechat jen tak..." BOSCH byl seriálem, který rostl spolu s divákem v tom smyslu, že jsme se v poslední sérii dostali postavám strašně hluboko pod kůži, a prožívali tak o to intenzivněji každé jejich zdánlivě niterné osobní rozhodnutí. Sedmá řada je potom výborným akčním rozloučením za tou zdaleka nejparádnější "Hollywood Homicide" patrolou v dějinách hraných příběhů, a zejm. její hlavní postava mi bude moc a moc chybět. Finále jsem oplakal i přesto - anebo spíš vlastně proto - že nekončí úplně vysněně. P.S. Vypadá to, že už pár let ztrácím každý rok jednu parádní TV show (začalo to s GoT, pak Homeland, teď Bosch, za rok Volejte Saulovi??), a celkem těžko se s tím vyrovnávám! [Amazon Prime] ()

VLADEK

Velmi slabá sezóna, zjevně vyčerpané téma, natáčení pravděpodobně ovlivněno covidem, ale chyba je v scénáři a s knihou The Burning Room  tohle vážně nemá skoro nic společného, ve srovnání s předchozími řadami se dá říct, že tahle závěrečná sezóna je nedůstojná debilita, jinak bych snad seriálu jako celku dal 5 hvězdiček. ()

Hpatrik

I přesto že se scénáristicky posledních pár sezón hodně trápil, si Bosch stále udržoval tu svojí podmanivou atmosféru, měl velmi dobře obsazené, zajímavé postavy a atraktivní prostředí. Takže jestli tohle byla skutečně finální sezóna, je to škoda, protože by měl podle mě Bosch (s lepšími scénáristy) stále co nabídnout. ()