Ukáže se, že informátor Craver je mrtvý nejméně 36 hodin, takže ho nemohl zabít ani jeden z bratrů Stroutových. Policie pouští na svobodu Heather s tím, že ji bude sledovat ... Nad městem neustále krouží vrtulníky v očekávání případného teroristického útoku s použitím ukradeného cesia. Vedení města včetně starosty Ramose Hectora považuje nebezpečí za reálné. Bosch i Edgar dostali zvláštní plastové prstýnky signalizující zvýšenou radioaktivitu, jaké měl na rukou také doktor Kent. Maddie probírá s advokátkou Chandlerovou podivný případ odsouzeného Owena, jeho korunního svědka a nečekaně nízkého trestu. Nakonec advokátce prozradí i to, co ví od otce o krádeži cesia. Heather Stroutová se setkává se svým švagrem Charlesem Daxem, který jí předá zbraň. Bosch s Edgarem pak Daxe sledují do zahradnictví Angel City, kde pracuje, ale když ho osloví, prchá. Po zadržení tvrdí, že se bál o život. Předání zbraně přizná. Irvin Irving se snaží získat podporu veřejnosti pro svou kampaň a smiřuje se s tím, že jeho těhotná přítelkyně nechce opustit město, jemuž podle něj hrozí nebezpečí ... Heather nachází útočiště u sympatizantky hnutí Svrchovaných Louise Hansenové. Začíná sledovat policii. Edgar se schází s agentem Hovanem z protidrogového a snaží se získat informace o vrahovi policistů Ariase a Marcose. Vzápětí se najde popálená a poleptaná mrtvola muže jménem Alberto Gonzales původem ze Salvadoru. Majitelka sběrného dvora, který denně navštěvoval, jim dá jeho adresu – pouhý přívěs nad městem, kde Bosch a Edgar objeví ukradené cesium. Musí do nemocnice, ale jsou shledáni zdravými. Edgar dostává dopis s novinovým článkem o úspěších „podnikatele“ Jacqua Avrila a fotografií jistého Antoina Hectora. Zatímco FBI považuje akci za ukončenou – cesium se našlo, nebezpečí tudíž nehrozí - a odvolává hlídky vrtulníků, Bosch je jiného názoru. Vyšetřování ho přivádí do kanceláře soukromého detektiva George Langworthyho, kterého si doktor Kent najal, aby sledoval manželku, kterou podezříval z nevěry. Byla mu Alicia Kentová skutečně nevěrná a s kým? (TV Prima)

Necrotongue

Při třetím setkání se šestou řadou se mě konečně zmocnil pocit, že bych měl epizodě přihodit hvězdičku. Asi to bude tím, že jsem z tohoto dílu víc cítil Harryho Bosche, v obou předchozích případech tomu tak nebylo. Zatím to každopádně vypadá tak, že mají tvůrci s touto sezónou slušně našlápnuto, a i když mám před sebou ještě sedm epizod, pevně doufám, že nedojde k žádným zbytečným kiksům, a já si tak celou řadu v pohodě užiju. / Poučení: Pokud sbíráš odpad, dbej na to, abys nesbíral ten radioaktivní. ()

yvona

Ta sledovačka maníka na traktůrku s kopkou trávy uprostřed ničeho a za ním Bosch v autě na polní cestě, to byl absolutní výsměch divákovi. Dex by musel být totálně retardovaný jedinec, aby tohle přehlédl. Nevím, jestli se tomu smát nebo brečet. ()

jedna_vrana

Prečo vo väčšine seriálov, čo som videla – musí byť nevraživosť medzi políciou a FBI? To naozaj takto fungujú v realite? A často z agentov robia neschopných a obmedzených vykonávateľov zákona – s pekným balíkom faktov, ktoré musia byť utajené. „Počuješ to ticho?“ „Helikoptéry sú preč.“ „Na teraz.“ ()