Detektiv Bosch v Las Vegas zjistí, že Eleanor hrála s Allenem poker. Eleanor se chová divně a nechce prozradit, kdy se vrátí její manžel. Mezitím Irving veřejně vyjádří svou podporu O´Sheovi... Bosch je hned po svém příjezdu zatažen do podsvětí Las Vegas. Když se shledá s dcerou Maddie, tak zjišťuje, že s jeho bývalou není všechno úplně v pořádku. Mezitím si náčelník Irving musí zvolit stranu ve volbách o post starosty a úkol George Irvinga vypadá náročněji než se původně zdálo. (TV Prima)

Necrotongue

Třetí epizoda sice nebyla špatná, ale chyběla jí taková ta lehkost, kterou v sobě měly ostatní díly. Zdálo se mi, že se scénář snaží rozjíždět zbytečně příliš mnoho dějových linií a ta hlavní se dostala poněkud do pozadí. Pokud by tvůrci takto pokračovali, mohlo by se stát, že děj úplně překombinují a seriál spadne do šedého průměru. ()

Lenka.Vilka

Linka s insiderem na můj vkus zabírá moc velký prostor stále víc a víc. Ale na druhou stranu. Je dobré to vidět z téhle strany a jsem zvědavá, jak velký průser nastane, když (až) mu na to přijdou. I když ve Vegas se zase nic moc nestalo. Relativně. ()