Detektiv Bosch zjišťuje, že Delacroix mrtvého chlapce zabít nemohl, protože by ho do kaňonu neodnesl. Nezabila ho podle všeho ani Sheila, která si na něm vybíjela vztek a bila ho... Bosch cestuje do Las Vegas, aby navštívil svou dceru Maddie a ex-manželku Eleanor a zároveň získal odstup od Waitse. Eleanor (bývalá agentka FBI) mu pomůže vytvořit jeho profil. Po návratu do Los Angeles se Waits začne Boschovi posmívat. Bosch a Edgar pronásledují podezřelého svědka, ale jejich zásah ohrozí Julia Brasher. (TV Prima)

jedna_vrana

Spoznávame Harryho dcéru Maddie, ex-manželku, ktorá je schopná takmer na počkanie vyskladať profil páchateľa. Objaví sa aj nová tvár a ďalej nás pekne držia v napätí. (Ešte som sa naučila aj novú frázu: donkey's years.) ()

Necrotongue

Přestože se značná část epizody odehrává při předvánočním setkání s dcerou v Las Vegas, vůbec mi to nevadilo, postavy v seriálu díky takovým odbočkám nejsou ploché a dostávají hloubku. Myslím, že Bosch musel po telefonátu od Waitse řešit dilema, jestli má tenhle člověk fenomenální paměť na čísla, nebo je na štíru s osobní hygienou. ()