Film približuje život matky Jackie (Helen Hunt), ktorá by pre svojho syna Angela (Brenton Thwaites) urobila čokoľvek. Angelo však odíde zo školy, aby sa mohol naplno venovať surfovaniu, čím Jackie prekvapí a zároveň sklame. Po chvíli premýšľania sa Jackie rozhodne syna nasledovať, aby s ním mohla tráviť čas a snáď sa aj priučila tomu, čo jej syn najviac miluje: surfovaniu. (readan)

BOURQUE

Druhý celovečerný film od H. Hunt v podstate stojí na dobrých základoch. Avšak film ako celok nie. Je vidieť, že režisérka sa snaží naraz spojiť veci, z ktorých by kľudne mohla natočiť 2 filmy (život syna // život matky). Z mojej strany pevná dvojica hviezdičiek. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

W.Wicki.W

Stejně jako sochoking jsem na film koukala hlavně kvůli roli Luka Wilsona, kterého jsem viděla snad už ve všech možných rolích a tak při surfování jsem si to nemohla nechat ujít.... Film je docela pěkný, spíš než drama bych to nazvala trošku rodinným filmem, lehce hozeným do komedie, s pár úsměvnými momenty. Role Luka Wilsona mi přijde dobrá, nic záporného, takový normální chlápek, co mu život už taky pár ran udělil, takže se k Helen Hunt tady dokonale hodí... Na odlehčení je tenhle film ideální, ale žádný zázrak, aby na to člověk musel koukat každý den až do smrti tak to ne... ()

sochoking

Film som si chcel pozrieť hlavne kôli Luke Wilsonovi, ktorý mi je sympatický i tým, že hrá v nízkorozpočtových indie filmoch s mne veľmi blízkym humorom. Toto bol však tak trochu omyl. Hoci myšlienka filmu sa mi dosť páčila, Helen Hunt mi dosť pila krv v úlohe matky, ktorá furt kontrolovala svojho syna cez smsky. (Mladý mi tiež pripadal ako kus arogantného chuja!) Myslel som si, že postava Luka Wilsona to celé nejak odľahčí, ale absolútne tam bol len na dve veci. Až na výnimku občasných hlášiek šoféra Ramona (špeciálne tá o gandži) sa humor použitý vo filme skôr hodí do tínedžerovských prihlúplych komédií. 40% ()

kaylin

Je škoda, že to, co se film snaží říct, by se dalo celkem snadno říct během několik málo sekund, možná minut, když budu příliš štědrý. Helen Hunt to nemá režisérsky až tak špatně zvládnuté, ale problém je spíš ve scénáři, který nemá na hodinu a půl co nabídnout a místo toho, aby diváka strhnul nebo rozesmál, tak prost nudí. ()