Pôvodný seriál spoločnosti Amazon sa začína v Los Angeles, kde sa osem ľudí, ktorí sa navzájom nepoznajú, ocitnú uviaznutí v garážovom dome vplyvom pôsobenia nadprirodzených síl. V skupinke sa objavujú najrozmanitejšie charaktery – policajtka, klaun, obvinený na úteku, tvrdiaci o sebe, že je nevinný, elitný právnik a jeho pomocník, francúzska herečka, opitý a chlipný Brit a nakoniec veľmi bohatá vdova, ktorej sídlo by sa mohlo stať útočiskom pre všetkých. Nikto z nich totiž nevie aké apokalyptické udalosti spôsobili objavenie síl, ktoré celý svet zmenili v miesto plné násilia a krutosti. (Incantator)

Beckett51

E01 - Pilot opravdu silně navnadil. Jsem neskutečně rád, že je Chris Carter oficiálně zpátky a ještě k tomu v naprosto absolutní formě. Od začátku naprosto fantastická atmosféra, sympatičtí herci a skvělej scénář. Sice jsem si asi v polovině říkal, aby to nebyla jen druhá variace na téma Revolution.... ovšem závěr epizody mě přesvědčil o opaku. Těším se na další epizodu. 95%..... ()

Patw

Pilot mi bohatě stačil na to abych věděl, že celá série nebude pro mě. Chris Carter sice stojí za Akty X, ale The After se nepovedlo. A pokud mě něco neosloví po pilotu má cenu sledovat to dál? Naprosto nesmyslné chování hlavních postav (když už jsi na tom schodišti, proč nejdeš dolů? Ne to by tam pak nemohla být scéna se sanitkou.) Opravdu o ničem. Nevím co na to víc říct. Námět by se mi líbil. Pár seriálů v tomto stylu jsem už sledoval.. ale The After si nechám ujít. ()

KevSpa

Chris Carter (Akta X) se vrací ve velkém stylu. Od první sekundy jsem byla touhle postapokalyptickou podívanou polapená a teď mi nezbývá, než trpělivě čekat, zda dá Amazon seriálu zelenou. Pilot - 100% A je rozhodnuto, dočkáme se celé řady. 5.1. 2015: Tak jsme se těšili zbytečně, Amazon oznámil, že seriál nakonec nebude. :-( ()

johnny2005

Chris Carter, duchovní otec Akt X a Millennia, po dlouhých letech zdánlivé nečinnosti vymyslel, napsal a natočil pilotní epizodu zbrusu nového seriálu. The After je mysteriózní drama s prvky science fiction, které sleduje blíže nespecifikovanou katastrofu v americké Kalifornii. Hlavními hrdiny je nesourodá skupinka vyděšených lidí, kteří se snaží s nově vzniklou post-apokalyptickou realitou co nejdůstojněji poprat. Jelikož mezi ně patří právník, klaun, začínající herečka, uprchlý trestanec, luxusní společnice a stará milionářka, asi chápete, že se jim to zrovna dvakrát nedaří. Po úprku z kolabujícího města, plného rabující a zmatené populace, se celá skupina dostane do přilehlých kalifornských lesů, kde, jak brzy sami zjistí, se dějí věci ještě mnohem divnější, než v centru hroutící se civilizace. Je samozřejmě zcela předčasné vynášet soudy nad kvalitou celého projektu, mohu-li hodnotit dle pilotní epizody, bude asi nejobtížnější nalézt si cestu k relativně velkému počtu ne zrovna charismatických hrdinů (pokud se vám to podařilo u seriálů jako Lost či The Walking Dead, mělo by vám to jít i zde). Kde naopak Chris Carter již tradičně boduje, to je budování atmosféry, která je (zvláště ke konci) mimořádně zlověstná. Post-apokalyptické drama samo o sobě dnes už samozřejmě nikoho nenadchne, nejspíš i proto katastrofickou událost Carter nijak blíže nepopisuje a věnuje se raději bizarní zápletce, která se rozehrává okolo skupinky "vyvolených". Jak to celé nakonec dopadne, na to si budeme muset počkat minimálně rok. ()

Pavlínka9

Považuji za zvláštní hodnotit seriál již po prvním díle, ale já už vím, že tento seriál, překřtěn na TV Film již nebude pokračovat, tudíž jsem chtěla vidět, co se těm nahoře tolik nelíbilo, že to nebude pokračovat...Já jsem byla spokojena :) Mělo to patřičné napětí, divák dlouho nevěděl co se děje - vlastně vůbec nevěděl, jelikož těch variant bylo veliké množství :) A to se mi na tom líbilo nejvíc. Postapo mám ráda a nejistotu taky :) Tedy aspoň na plátně :D Je to fajn, je to škoda, že to neprošlo, mě se to líbilo :) ()