Mladé děvče jménem Momoka nastupuje na novou školu. Před novými spolužáky se snaží chovat jako slušné a milé děvče, aby nikdo neodhalil její velmi divokou a ne zrovna pěknou povahu. Již před nástupem do školy se Momoka setkala ve vlaku s velmi zvláštní a pistolemi ozbrojenou dívkou. K jejímu velkému překvapení tato dívka studuje na stejné střední škole. Jejich opětovné setkání vede k tomu, že je Momoka prakticky proti své vůli vtažena do klubu "her o přežití". Jeho členky podstupují velmi náročný vojenský trénink a velmi často se věnují airsoftu, který prožívají jako skutečný boj o přežití. Momoka se zde setkává s velmi neobvyklou skupinou dívek a velice rychle se ukazuje, že mezi tyto zvláštní dívky díky své skutečné povaze a neskutečnému střeleckému talentu skvěle zapadá. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Pro mě osobně neskutečná sranda s partou opravdu hodně povedených a totálně praštěných děvčátek co hrají "survival games". Všechno je tak parádně přehnané a střelené a já se dobře bavil. Roztomilost, vtip a ztřeštěnost zkombinovaná přesně tak, jak to mám rád a když si k tomu přidám spoustu povedených narážek na různé filmy a osobnosti (třeba souboj mezi sloupy ve stylu Matrixu, souboj v džungli ve stylu Predátora, Vetřelec, Ben Kenobi, Michael Jackson a samozřejmě Chuck Norris... ) tak dostávám opravdu povedenou show. Nejlepší charakter rozhodně Momoka, děvče, které prohlásí, že je to remíza a pak vás chladně střelí do hlavy, je něco co bych prostě nečekal. Ostatní děvčátka jsou ale také super, ať už jde o šílenou masochistku, tichou fanynku cosplaye, modelku co to "koupí" většinou jako první, nebo nadšenou paní prezidentku a dokonce jsem si i docela oblíbil toho ptakopyska. Animace se mi líbila a i hudba se mi líbila a dokonce se mi i líbil openning a ending, což se mi zase až tak často nestává. Takže u mě vynikající. 9/10 ()