Kolegové Les (Matthew Broderick) a Natalie (Alice Eve) zůstanou kvůli zpoždění letadla trčet na letišti Albuquerque. Less je neklidný, podrážděný a nedokáže vystát letištní zaměstnance, které potkává na každém kroku. Rozhodne se proto vyrazit do města. Natalie se od něho odmítá vzdálit a zjistí, že má jeho zdánlivě bezcílné potulování vyšší účel, než si je sám ochotný připustit. Přestože má i Natalie svá tajemství, ani jeden z nich už nebude schopný je dlouho skrývat. Mezi nesourodou dvojicí sílí vzájemné porozumění a oba záhy začnou hledat záchvěvy vzrušení na těch nejméně pravděpodobných místech. (Cinemax)

Aljak

Nič extra - nenadchne, no na druhú stranu ani nenudí. Film si drží akú takú úroveň najmä vďaka ústrednej dvojici, ich tajomnosti a následných dilemách. Alice Eve je skutočne šarmantná herečka, takže dodala tomuto filmu pôvab. Konverzačná línia nebola až taká zlá ako by sa podľa hodnotení dalo očakávať, takže tých 40% nie je pre mňa reálny odraz kvality filmu. Páčil sa mi ten svojský dôvtip, ktorý tomu rozhodne pridal na celkovom dojme. K záveru už to trochu naberalo trochu absurdné smerovanie, ale celkovo to ušlo. 3* ()

kaylin

Takový ten film, kde si myslíte, že by to mohlo být skvělé konverzační drama/komedie, ale nakonec zjistíte, že Neil LaBute je opravdu dobrý především na jevišti. On film jeviště připomíná, ale pro mě má jako film naprosto nevyužité prostředky. Broderick je celkem protivný, místy hodně, Alice Eve je tu jen hezká. ()

dr.horrible

Labuteovské divadlo klasické a neklasické. Stojí na rovnakom princípe ako všetky jeho konverzačky (In the Company of Men, Your Friends & Neighbors, Shape of Things, Some Velvet Morning), tj. dve a viac postáv diskutuje o živote a sexe, ale v určitom momente príde zmena; postavy sa rozdelia a idú vlastnou cestou ďalších príbehov, s ďalšími postavami, ktoré príbeh menia. A jedna z nich - prostitútka, je celkom ojedinelá. Kto pozná Labuteove filmy, nemá byť prečo sklamaný; je to zhruba rovnaká úroveň jak vždy, dialógy zo života - bez hlášok, humor jemný - náznakový, rovnako je to o psychológii a rovnako rozpráva konvenčným spôsobom o nekonvenčných veciach. Alice Eve tieto role sedia a vcelku ide o milú storku o dvoch ľuďoch s opačnými problémami a vzniku ich jednorázového priateľstva. Takže sa nenechajte odradiť tunajším priemerom, väčšina hodnotiacich ten film aj tak nevidela. ()

rivah

Poměrně užvaněné a nicotné poflakování muže a ženy, jimž odletěl spoj a nakonec se v noci ocitnou v různých náručích, protože ona je na dívky.(50%) ()

• Film sa natáčal 15 dní. (beso74)
  • Natáčelo se v Albuquerque v Novém Mexiku. (Terva)