Antoine sa domnieva, že to najhoršie už má za sebou. Je koniec plienkam, bolestiam uška, ovčím kiahňam, veď jeho dcéra má už konečne sladkých šestnásť rokov. Koniec splátkam, keď už má hypotéku na reštauráciu splatenú. Konečne sa so svojou ženou Emmou môže usadiť a užívať si život.... Ale celé sa mu to nejako vymkne spod kontroly keď mu jeho žena s dcérou oznámia, že sú tehotné. Opäť sa stáva otcom a zároveň dedkom, a to všetko v jeden jediný deň! (STV)

Arsenal83

Slušná rodinná komédia, ktorej by som dal aj vyššie hodnotenie, nebyť nezvládnutého, prehnaného záveru, na ktorý sa miestami už nedalo pozerať. Film má totiž dosť liberálnych prvkov a tie dosť často pretláča do popredia a v závere ich pretlačil úplne. Kecy o potratoch ako úplne normálnom medicínskom zákroku, že je to dokonca prirodzená súčasť života, nedospelé deti hrubo nadávajúce rodičom a tí si to nechajú, promiskuita povolená pred aj v rámci manželstva, to sú veci, ktoré tu byť nemuseli a bol by to veľmi dobrý film. Pretože inak sa dá na ňom dosť zabaviť a prináša aj reálne veci, ktoré sa dejú v kríze stredného veku, ale aj mladým, keď majú dieťa príliš skoro. ()