Jednoho dne bez udání důvodu ukončí svou aktivity dívčí skupina Lemon Angel, ačkoliv je po celém Japonsku velmi populární. Nahrávací společnost se rozhodne uspořádat konkurz na vytvoření nové skupiny a hrdinka Minaguči Tomo se rozhodne, že to zkusí. Proč se skupina Lemon Angel rozpadla? A dostane se Tomo až na vrchol? (Zíza)

Zíza

To se mi asi stalo poprvé, co jsem si pomyslela: „Ó bože, ten dabing je hroznej!“ – dlouhou dobu mi hlas hlavní hrdinky lezl na nervy, přišel mi úděsný, bohužel zbylé dívky na tom zase nebyly o tolik lépe. Animace také stojí za starou bačkoru, příběh je plný klišé, která jsou použita tak nešikovně, až si člověk musí říkat, že to je něčí prvotina, kterou jen zkouší, zda vůbec na něco takového má. Všeobecně hudební/taneční věci nehodnotím moc přísně, protože tam mi ani tak nejde o ten příběh jako právě o hudbu či tanec. Tady bohužel nebyla hudba (písně) tak dobrá, zajímavá, něčím originální, aby to schovalo zbylé nedostatky. Takže se z toho nakonec vyklubalo nezáživné anime, s plochými charaktery, špatně obsazenými seijú a animací, na kterou není radost pohledět. Ztráta času a rozhodně nedoporučuji ke zhlédnutí, hudebních anime a lepších hudebních anime je na tomto širém světě plno. ()