Tajný život maznáčikov

• Česko Tajný život mazlíčků (viac)

Čo asi robia vaši štvornohí miláčikovia, keď nie ste doma? Odpoveď na otázku, ktorá trápi snáď každého psíčkara a milovníka mačiek, nájdete v animovanej komediálnej lahôdke Tajný život maznáčikov. Max a Katie sú spriaznené duše, najlepší kamaráti na svete. Čo na tom, že Max je pes a Katie človek? Keby sa Katie každý deň na dlhé hodiny nestrácala a nenechávala Maxa v ich byte samého, bol by Max najspokojnejší pes na svete. Toto platilo však len do chvíle, kým Katie nepriviedla domov z útulku chlpaté psie monštrum menom Baron a nerozhodla sa, že odteraz budú žiť šťastne v trojici. Medzi Maxom a Baronom to bola nenávisť na prvý pohľad. Od prvej chvíle usilovne vymýšľajú, ako jeden druhému čo najviac znepríjemniť život, a to ich privádza do stále komplikovanejších situácií, aby nakoniec skončili stratení, opustení a obkľúčení skupinou zvieracích bezdomovcov, ktorí ovládajú mestské podzemie pod vedením šialeného králika. Našťastie má Max doma početnú svorku priateľov, ktorí sa rozhodnú, že Maxa v nešťastí neopustia a vydajú sa zo svojich pohodlných pelechov na mimoriadne dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je Maxa nájsť a oslobodiť. Záchrannú akciu musia navyše dokončiť v šibeničnom termíne, skôr ako sa vrátia domov ich majitelia. (CinemArt SK)

Vxxx

Já to beru. Jak už tu bylo napsáni několikrát, je to výjimečně animák zaměřený opravdu na děcka. Jako dospělý si film užijete, pokud máte kočku, nebo hafana a najdete v tom každodenní strasti a radosti. Vtipy hodně sází na animaci zvířátek, vyloženě scenáristická práce s humorem neměla moc společného. Příběh a hlavní zápletka největší klišé všech dob, vykrádání jiných, úspěšnějších animáků. Ale samozřejmě jsem se nasmála. Bohužel viděno s dabingem, kde mi to příšerně kazil Vydra. A taky tam bylo dost silně nesympatických zvířat, což by se u filmu, kde můžete ovlivnit opravdu VŠECHNO stávat nemuselo. 4* ()

kepiash

Scénáristé dokázali vymyslet spoustu skvělých a trefných vtípků ze života našich mazlíčků, které musí potěšit každého, kdo kdy choval doma nějaké zvířátko. Jenom je škoda, že jim už nezbylo víc nápadů na příběh, který tak v podstatě jen okopírovali z Toy Story. Společně s některými dalšími a dle mého názoru pro děj zbytečnými přehnanostmi typu - zvířata řídí auto, je to právě jednoduchost a „klišoidnost“ příběhu co trochu kazí výsledný dojem z filmu. To nejlepší a nejoriginálnější z celého filmu vidí člověk již v traileru, takže si následně klade otázku, zda nemohlo zůstat u podobných scének a bylo nutné natáčet za každou cenu celovečerák... Na druhou stranu, co pro ty děcka pořád vymýšlet? Je to film pro děti a je potřeba ho tak brát, ačkoliv si nejsem jistý zda zrovna ti nejmenší pochopí třeba odkaz na Někdo to rád horké. Ale co, já si u toho pěkně odpočinul, zasmál jsem se a to je hlavní. ()

Pethushka

V prvních minutách jsem se rozplývala nad krásným animovaným New Yorkem a řehtala se nad perfektně dotaženým chováním a pohyby domácích mazlíčků. Pokud nějakého z nich vlastníte, rozhodně vás pobaví, jak moc se tahle zvířátka podobají těm vašim. Roztomilý, vtipný, trefný... takový je začátek filmu. Pak už jde jenom o tisíckrát ohraný příběh o tom, jak se jedna parta zvířátek snaží zachránit druhou partu nejen před útulkem. Dětem tahle story bude stačit, dospělým už spíš ne. 3* ()

MartinezZ

Klasický uřvaný a zpřeháněný animák posledních let. Dobrý nápad zmršený přílišnou akčností, nudou, nezajímavostí a stereotypností jako u všech ostatních animáků na úkor příběhu, atmosféry a myšlenky. Několik dobrých nápadů tu zbytečnost zbytku nezachránilo, škoda. Navíc ten "evil-rabbit" mi už přišel odněkud povědomý a zkopírovaný... Jo, Boingo z Karkoolky! Až na barvu 1:1. Zííív. ()

ScarPoul

Pomerne priamočiare a bez nápaditosti. Určené skôr pre deti ako pre dospelých. A v zásade to neprináša nič nové. Od určitého momentu príšerná nuda, kedy som sa naozaj premáhal či to dopozerať. Decká budú z toho nadšené, ale myslel som že rodinné filmy sú aj pre deti aj pre dospelých. Potešilo ma naozaj len to čo sa dialo mačkám. ()

• U konce, když se andulka vítá se svým majitelem, a ten si sedne do křesla, je v pozadí vidět plakát na film Ptáci (1963). (Delock)
  • Na začátku filmu hraje „Welcome To New York“ od Taylor Swift a na konci, když se páníčkové vracejí domů, hraje „Lovely Day“ od Bill Withers. (SONY_)
  • Ve filmu zazní píseň „Bounce“ od skupiny System of a Down. Jedná se o scénu, kdy majitel psa Leonarda odchází z domu a Leonard pustí hudbu a začne tancovat. (MeanWhile)

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (viac)

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)