Agent X

badmad666 odpad!

S utrpením jsem vydržel do posledního dílu-ke své škodě.Z toho PR hodného a odvážného prezidenta USA a jeho chlapečka X mi je na zvracení. Nudné charaktery,trapné rádoby humorné hlášky,chabý příběh atd. Chtěl jsem dát hvězdu kvůli Sharon(je to pořád kus),ale scéna kdy všichni ti vůdci pustí pistole,až na toho velkého zlého rusa-uf,uf.Tohle je VÁŽNĚ VELKÁ SRAČKA!!!!!! ()

MoiJe

Pilot: Ked sa to tak vezme, mohol by to byt pekny mix Bonda, The Player a Madam Secretary. Ale nie je. Kvalitou je prilis hlboko pod nimi. Je to vidiet v choreografii bitiek, spravaniu sa bezmennych zaporakov, hereckych vykonoch, zjednodusovani vsetkeho, radobydojimavych scenkach i celej tej mytologii za agentom X. Je to sledovatelne, nie ze nie, ale bolo mi za nich chvilkami trochu trapno. Plusovy bod za zaporacku. ()

Marze

Nezaujalo. S dřevěnými postavami, jednoduchou zápletkou a nízkým rozpočtem seriál působí jak z roku 1995 a ne z 2015. Je to hloupé s náznaky humoru, pár souboji "face to face" a nečekanými obraty. Je to jako bychom měli zmrzlou pizzu, ale nenašli mikrovlnou troubu. A pozor - americký prezident je opět v ohrožení. Pokolikáté už? ()

Morholt

Obyčejně dávám seriálům šanci do pátého dílu, než je odstřelím, ale tady mám po druhé části jasno. Už samotný námět je trochu vachrlatý. Víceprezident(ka) nafasuje klíč od svého sídla a uvnitř domu musí najít skrytý zámek, který odhalí vstup do podzemí, kde má základnu ultrasupertajný agent, který slouží výhradně druhému muži/ženě ve Státech, aby bránil jejich zájmy. Neuvěřitelně laciné a naivní. A takové je i celé zpracování seriálu. Tohle by možná mohlo fungovat tak před dvaceti lety, ale v současné konkurenci televizních špionážních projektů to nemá šanci. A nezacharňuje to ani casting, protože hlavní hrdina je naprosto nevýrazný a Sharon Stone působí poněkud směšně. Docela by mě zajímalo, po kolika dílech to utnou. 10% ()