Bývalý tajný agent musí zachránit unesenou malou dívku ze spárů ruské mafie a mezinárodního obchodníka se zbraněmi. Je to ideální příležitost k vyrovnání starých účtů... (TV Prima)

eraserhead666

I po dvaceti letech Seagal ještě pořád zvládá slušnou řezničinu. Kromě lámání končetin je začal i usekávat. Jo, je už starý, ne tak pohyblivý a dost mu pomáhá střih, ale ještě pořád dokáže protivníkům pořádně naložit. Na rok vzniku a narůstající averzi malověrných, kterou si proti sobě Štefan vyvolal, hodně slušný kousek. A nechybí ani závěrečná projekce Seagalova fetiše na prsa. To prostě musí být! 3.5* ()

DEXTER099

Tak je tu další Seagalovka...no co k ní tak říct aby si člověk co to třeba chce vidět a čte náhodou můj komentář si udělal názor...Tak za prvé chci říct,že od filmů se Seagalem už nic předem radši nečekám,takže mě buď mužou utvrdit,že to nestojí za nic jako většina jeho filmu od roku 2000 a nebo mě mile překvapí.Seagal mi zde přišel,že hlavní roli zde nemá nebo se o ní minimálně co se týče času (zde ne na plátně,ale na DVD) nebo soubojů dělí s Victorem Webstrem,kterýho znám především z pobřežní hlídky a čarodějek-takže jsem od něj fakt nečekal nějaký akční výkony...Ale on mile překvapil a opravdu se to docela obstojně pere.Takže za toto dávám jednu hvězdu navíc.Co se týče Seagala-tak tu není tak často,jeho souboje docela jdou i když už jsou v každém filmu co jsem s ním poslední dobou viděl hodně podobné...má tu svojí poslední dobou oblíbenou mačetu a drsnej výraz :-)))Jinak co mě už fakt ser.... na filmech s ním je to,že je na něm strašně vidět (nebo jestli má takový výraz už pořád....) ,že ho to nebaví a pomalu ho otravuje se nějak zatvářit jinak než jako obvykle...a do toho už ty typický debilní dialogy....to je děs.Přitom i když je to možná paradox po tom co píšu si dokážu představit Seagala stále ve filmu,který tu bude mít třeba i 75-80 % (a to nemyslím rovnou Expendables 4 :-))) ) jenže to by to chtělo aby vyhodil svýho manažera a pokusil se o roli v nějakým akčním filmu pod vedením nějakýho zvučnějšího režiséra a konečně aby ho to začlo bavit,jinak ať fakt radši vydá víc svých hudebních cd a na film se už radši vykašle...No když to shrnu tak viděl jsem skoro všechny jeho filmy a byly už i horší než tento ale je tu pořád hodně věcí co nejsou dotažený a hlavně ta otrávenost Seagala takže nemůžu dát víc jak 55 % a tři hvězdy. ()

korbitch22

Ty píčo já už z toho snipera18 fakt nemůžu, nejenže každý jeho debilní komentář začíná slovy "je to" , ale nedávno jsem tohodle skunka ČSFD viděl a on nejenže se neustále jako kretén vyjadřuje a má filmový vkus mrtvého koně bez mozku, on i jako totální kretén vypadá.No co si budem povídat, Steven "moje kariéra je už 20 let totálně v prdeli" Seagal si zase za stravenky zajel do Rumunska a za párek v rohlíku a pár pečených toulavých psů najali skupinku kočovných cikánů a sesmolili další tupé dvd céčko.Scénář je kopa stupidních hoven, přemýšlím jestli ho tady mám nějak víc rozebírat, ale děj v tom moc nenajdete, protože Waxman je totální nula bez špetky režisérského či nedej bože vypravěčského umu, takže Štefan se prostě zase sune z hnusné lokace do hnusné lokace a tam sem tam někoho rozřeže na sračky.Nechápu, proč tenhle kdysi opravdu výtečný lamač kostí dál a dál točí tyhle monumentálně debilní sračky.Třetí Postradatelné odmítl kvůli ratingu PG13, budiž poplácán po kýtách a pochvalen, neboť třetí díl Postradatelných byl dalším promarněným filmem.Jestli vůbec vznikne čtyřka, konečně snad roli vezme, pokud se vrátíme k ratingu R a konečně sesmolíme scénář, který nebude úplně debilní, že pane Stallone?Na druhou stránku i přes všechny zápory totálně přechválené trilogie Postradatelných jsou ty filmy pořád o několik levelů víš, než tyhle Rumunský a Bulharský mrdky.Jediné pozitivum které se vlastně dá na tomhle veledíle najít je fakt, že Seagal zhubl jako svině, konečně se i dokáže celkem rychle pohnout a akční scény po x letech jeho úděsného ztrapňování se podpořeného debilním střihem vypadaly sympaticky a konečně jsem měl místy radost, že nejenom usekne a sem tam zlomí nějakou tu pracku, ale že mu konečně po 15 letech vidím obličej a ne jen prasečí očka zapadlé pod nánosem vepřoknedlových tváří s vráskami hlubšími než je Mariánský příkop.Tudíž když už nic jiného, dám téhle sterilní zbytečnosti 2* a to jen a jen z toho důvodu, že za posledních 10 let natočil mnohem otřesnější filmy a že po dlouhé době přestal jíst půl krávy denně k vobědu a zase vypadá jako člověk.Jak málo stačí k dětské radosti.30%. ()

Darth Revan

No jo, Steven. To znamená levní herci, levní kaskadéři, levná natáčecí lokalita, tisíce zpomalených záběrů a tisíce mrtvých. Tentokrát se Mistr vydává do Bukurešti a bojuje s ruskými gangstery a čínským pašerákem. A je to sranda. Steven dá všem přes hubu, s Číňanem pokecá mandarínsky a japonsky k tomu (zajímavé), no a pak ho zabije jedním sekem. Fajn, zábava, pohoda. Jo, ještě jedna technická: "Stevene, při milování s Rumunkou si prosimtě svlíkni alespoň tu otřesnou koženou bundu, jo? Rozumíš? Fajn, tak pro příště." Tak teda 2* no. P.S. "Pokud to čteš Stevene, věz, že Chuckovi dávám i menší hodnocení a taky mě ještě nezabil. Chacha." ()

Johnny.ARN

Štefan nesklamal, zase sa motal kolo Rusoch, šikmých,. pekných žien a peňazí. Zase mal sparinga, ktorý podvíhal nohu, strieľal a bojoval. A zase raz všetkých nakopali v oprášenom deji, ktorý nebol až tak tuctový, ale ani ničím výnimočný, v polorozpadnutých budovách a jednej vilke. A ja zase musím dať 2 z 5 ()

• Steven Seagal (Alexander) má vykúpiť od čínskeho bossa dievča za 300 tisíc amerických dolárov. Lenže z ruksaku vykladá eurové bankovky. (johnsnow)
  • Fim se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)
  • Vo vile počas bitky na nože Seagal (Alexander) ochromí protivníkovu pravú ruku, na čo je nútený používať už len ľavú. Napriek tomu v pár prestrihoch bojuje opätovne so zranenou rukou. (johnsnow)