Pětičlenná skupina SHARK je jen krůček od debutu. Jenomže v zásadní chvíli zpěvák kapely umírá. I přesto se zbylí členové nevzdávají a chtějí splnit sen zemřelého přítele. Jenomže jejich společnost jim nedopřeje debutu, pokud si neseženou nového zpěváka. A pak se snad i jeden objeví, jenomže je to namyšlený floutek, se kterým není snadné vyjít. (Zíza)

Zíza

To je tak smutný seriál. Herci špatní, kapelu mají, ale nic světoborného to není, nic by vás uchvátilo, vzalo na srdce, nic, kvůli čemu byste tenhle seriál s úděsným příběhem a špatně zahranými archetypy pustili. Zvraty jsou tak předvídatelné a nevhodné, až je to směšné. Nikdo zvlášť hezký, sympatický či charismatický tu není. Ztráta času. ()

Lex.San

Upřímně přiznávám, že jsem se na SHARK začal koukat, protože jsem byl zvědav, jak hodně otravnej bude onen zpěvák. A první díl jsem dokoukal jen proto, že jsem čekal, kdo mu dá jako první do zubů, protože ten kluk byl opravdu na přesd*žku. V průběhu seriálu se řeší životní trápení každé z postav, aby potom mohla celá kapela odejít v ústrety jejich životnímu snu. A i když herecké výkony byly povětšinou jak ze školní besídky, pokračoval jsem ve sledování dál. Hodně tomu nahrávala délka epizod, která se pohybovala kolem 20 min, takže děj celkem odsýpal. Plus jsem byl zvědav, jak to dopadne s Ichikou a Kaiem.*** Seriál po hudební stránce moc hodnotit nemůžu, protože mám hudební hluch, ale ústřední melodie, byť mi zprvu přišla divná, se mi nakonec dostala pod kůži.*** A hodnocení? Dnes to bude za 2* a to hlavně za jisté zlepšení v druhé půlce. Pokud bych ale seriálu věnoval na 100% pozornosti, tak ho upřímně odepisuji u 1. epizody. Vážně to není něco, bez čeho byste nemohli existovat. A i když nejsem žádný hudební znalec, tak místo tohohle kousku doporučuji spíš Shut Up Flower Boy Band. (4/10) ()