Film Superega se soustředí na Nicka Gutlichta, odepsaného bohéma, a Curta Lediga, stárnoucího psychologa s poněkud temnou minulostí. Krátce po jejich setkání se Nick nevědomky stane Curtovým pokusným králíkem. Zatímco se Nickův rozháraný život postupně vrací zpátky k normálu, Curtova slábnoucí paměť začíná odkrývat nepěkné vzpomínky na jeho propojení s nacistickým režimem a Třetí říší. (Cinemax)

bufanda8

Očekávala jsem asi víc. Zhruba v polovině filmu jsem usnula, když jsem se však probudila jakoby se ve filmu vlastně nic důležitého neudálo. Pár vtipných momentů by se našlo, ale jinak převažovala samá hluchá místa. Bohužel. ()

Malarkey

Při sledování tohoto filmu mi vůbec nepřišlo, že bych koukal na vysloveně průměrný film. Třeba postavy dědy a toho týpka, co mu měl pomáhat, mi přišly hodně ujetý a díky ním jsem vlastně vydržel bdělý celý film. Sice je příběh směsice různých situací a stavů, které ovlivňují dnešní společnost, ale i přes ten scénáristický blázinec jsem si na konci uvědomil, že jsem vlastně měl chuť tenhle film dokoukat do konce a vůbec mě nenapadlo, že by tomu mělo být jinak. ()