Lila (Viola Davis) je matka, ktorá trpí od žiaľu tak, že navštevuje podpornú skupinu. Jej syn totiž prišiel o život v prestrelke. Na jednom sedení skupiny stretne Eve (Jennifer Lopez), ktorá stratila svoju dcéru. Keď Lila čelí početným prekážkam zo strany polície a spravodlivosti pri vyšetrovaní vraždy jej syna, Eve na ňu nalieha, aby vzala veci do vlastných rúk a vrahov vypátrala. Obe ženy sa čoskoro pustia na cestu plnú zabíjania, zatiaľ čo sa snažia prebojovať na vrchol siete drogových dílerov, aby sa pomstili za vraždu Lilinho syna. (figliar)

Blazis34

Spíše béčkový schizofrenní film zachraňují především hlavní dvě postavy. Lila alias Viola Davis i Jennifer Lopez jako filmová Eve. Obě se dokázaly skvěle vcítit do svých hereckých rolí. Děj nebyl určitě špatný, msta matky za svého syna dávala docela smysl, ale celkově mi to přišlo takové nedotažené. To samé i postava detektiva, který věděl jak se asi co stalo, ale byl takový nemastný, neslaný. Nestál ani na straně zákona, ani se vyloženě nepostavil za Lilu. Sečteno podtrženo, tomuto dílu dávám 40%, prostě film na jedno shlédnutí. ()

JASON_X

(TAK TROCHU SPOILER) A sakra, už jsem si v hlavě sumíroval koment, ve kterém bych neurvale rozcupoval na kusy stupidní scénář, konkrétně a především nevěrohodnou postavu señority Lopézové, když vtom... Nebudu lhát, nechal jsem se parádně nachytat na švestkách. A to jsem přitom nad touhle možností chvíli uvažoval, ale ihned ji zavrhnul, protože mi do středoproudového filmu jaksi neštymovala, ale především proto, že (mch.hodně mizerné) české titulky tuhle možnost několikrát popřely (může za to, ehm, jistý rozdíl mezi českou a anglickou gramatikou). Tak tolik k pointě. A jinak? No, co napsat dál... Señorita Lopéz je hezčí než za mlada a znechutil mě slzopudný (v mém případě zvratkopudný) hepáč s truchlícími matkami. ()

PlysovyMacko

Dve ženy sa rozhodnú vyšetrovať vraždy svojich deti na vlastnú past a strieľať po nociach dílerov. Prerod z truchliacich matiek na chladnokrvne vrahyne nie je uveritelny a celý film je akoby šitý horúcou ihlou. Zvrat na konci karty nezamiesal. Mohla to byt solídna drama, keby tvorcovia prepracovali scenár. ()

hansel97

Tohle upřímně zachraňují pouze výkony Violy a kupodivu i Jennnifer, které jsou velmi solidní a u Violy špičkové a jsou tak to jediné, proč dávám dvě hvězdičky. Možná ještě za to, že ten film se vážně odebral ke konci směrem, který by mě předem ani nenapadl, ale upřímně mě to nějak nenadchlo. Každopádně dobrý nápad, konec ušel. ()

mira.l

No to byla ale kravina. Od začátku to vypadalo hodně "béčkově", postupně se Macgyver JLo a Macgyver II Viola začínají vypořádávat s bandou drogových dealerů, jsou přitom naprosto nepolapitelné, ačkoliv jsou zcela amatérské (chacha), aby to nakonec vygradovalo do pointy, která je tak pitomá, že to snad není možný. Jedna hvězdička tak nějak ze soucitu a víc ze mě nikdo nevyrazí. ()

• Stephon (Aml Ameen) má v pokoji vylepený plakát hry „Assassin's Creed IV: Black Flag“. (FritoleXx)