Priyanka Chopra feat. will.i.am: In My City

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
India, 2013, 4 min

kingik

Známý producent, hudebník, zpěvák a páteř formace Black Eyed Peas, poslední dobu jede na plný hudební plyn a pedál nesešlapuje ani poté, co se spojil s indickou kráskou Priyanka Chopra. Jejich tandem má jednoznačně namířeno do hudebních klubů. Jedná se totiž o výrazně tanečně uvolněnou záležitost, která v letním období funguje tak, jak má. Kdo totiž odmítne, aby ho někdejší Miss World provedla po nočním městě, tak bude doma sedět jako pecka a ztloustne. Exotická Priyanka má v sobě taneční rytmus, a kdo jiný ho v ní může objevit, když ne Wil I Am. Už se ostatně hudebně spojil s kde kým a pokaždé z toho vzešlo něco hudebně jiného a zajímavého. V tomhle klipu je řešena zajímavě výtvarná stránka a také technicky je na vysoké úrovni. Oba interpreti se dostanou do třech různých obrazových sekvencí, přičemž společně se sejdou jen v jedné, kde ještě svoji image zdůrazní tmavými brýlemi. Priyanka, která je také známou bollywoodskou herečkou, je žena s dost proměnlivou vizáží. Tak na mě v klipu působila. Pokaždé o něco jinak nalíčená a nastajlovaná. Dance hudební trend nastavený na dobrou úroveň, ale přesto nelze přehlédnout, že Will I Am chrlí kvantitu, která (zatím) naštěstí nepřevažuje nad kvalitou. Dobrý taneční počin skvěle zrežírovaný klipařským specialistou Josephem Khanem a zajímavé hudební spojení. Jo, takové klipy, kdyby měli naši zpěváci. Mé hodnocení: 100% ()