Včera bola britská študentka Mina bezstarostná tínedžerka, dnes je sirota. V noci prepadli ich dom v Oxforde brutálni vlamači a zavraždili oboch rodičov. Okrem nej prežila len mladšia sestrička. To, čo na prvý pohľad vyzerá ako nezmyselný zločin, bola dlho plánovaná operácia afganského vojenského vodcu Khalila. S týmto mužom žila jej matka pred dvadsiatimi rokmi a dnes chce biologický otec svoju dcéru späť. Po náročnom výcviku sa Mina zapojí do operácie MI6, aby ho vypátrala. Odchádza do Afganistanu ako volavka, aby pomstila rodičov a vydala teroristu spravodlivosti. (TV JOJ)

laik_60

škoda, že po prvej tretine začali scenar a namet otáčať DO PROTISMERU, MOHOL TO BYť SLUšNY PROTITERORISTICKY A PROTITALIBANSKY NAMET ... TAKTO SA TO ZVRHLO NA tuctovu hovadinu ()

Chrustyn

Okoukaný námět pomsty tentokrát v ženském provedení, bez inovace, s akcí na úrovni starých televizních seriálů a s herci bez špetky charakteru. Film na úrovni "lepších" Seagalovek, který není řemeslně odporný nebo trapný, jen nudný a amatérský. ()