Oslavme společně 20. narozeniny naší televize NOVA. Pořad o tom nejlepším z 20ti leté historie TV Nova. (oficiálny text distribútora)

kingik odpad!

Co bylo, bylo. Není se čím chubit ani vzpomínat, a není k čemu gratulovat. V případě Novy to platí dvojnásob. Éter otravuje už dvacet let svým nemožným vysíláním s ještě nemožnějšími pořady. Zpětně ty jejich Ordinace, vítězné upoutávky, soutěžní srance a zábavné plískanice nelze vůbec vydržet. Do toho ty jejich moderátorská "esa" a ofrnění hosté, co se tváří, jak kdyby hráli ve filmu od Spielberga, a je to prosím pěkně, studiové nic v podobě dechberoucí "Ulice nebo jiný nedívatelný škvár. Co vlastně ta Nova za těch let vybudovala? Jen tu nejnižší zábavu, dokola opakující se filmy a senzace chtivé zpravodajství, ve kterém se spíše sází na dokonalý vzhled, než na dokonalost a rentabilitu příspěvků a reportáží. Tohle tedy bilancuje a ničeho lepšího není schopná, a pokud ano, tak si myslí, že divák je tak zdegenorovaný, že tohle mu zkrátka stačí. Věř, milá Novo, že nestačí. Ani se nedivím, že v domácnostech rapidně klesá počet televizí, a některé už od nich upustili úplně. Pokud má být se svojí lacinou a hloupou komercí reprezentativním kanálem, tak hážu tv do kanálu. Negratuluji, nebavil jsem se. Mé hodnocení: 0% ()

kajas

A mně se náhodou to vzpomínání na staré pořady naší první komerční televize docela líbilo. Jenom je škoda, že se zapomnělo na Eso. ()

ostravak30

Házet všechno do jednoho pytle je nesmysl. Udělaly se seriály, které sledovala půlka národa, to zase jo. Stejně tak i celá řada pořadů a nejen zábavných, ale i publicistických. Líbilo se mi úvodní číslo, působilo to velkolepě. Dál šlo ale hlavně o pořádnou party. Pravda je, že řadu pořadů zapomněli a možná by nebylo od věci je připomenout. Protože mladší generaci dneska třeba Gumáci už nic neřeknou a přitom to svého času byla bomba a koukal na to snad každý. ()

tsatsiki

to byla ta ne jtrapnější show z narozeninových pořadů na Nově.Že opomněli Eso, Peříčko apod. pořady, Železného, bez kterého by tu Nova nebyla, to bych přešel, ale sestřihat, tak trapně, jen pořady, co kdysi vysílali, ještě z nich nepustit ani pořádné ukázky, prostě fraška. Výběr hostů, taky nic moc.Hlavně, že někde v Opeře se slavilo ve velkém. ()

Fallstock

Bilancování s Tv Nova a její dvacetileté existence. Chtělo to pobrat tak moc, až šla z toho hlava kolem. Nezbývá než pogratulovat do další dvacítky:-) ()

chicotomas odpad!

Tak tohle je opravdu obrovské zklamání. Z archivu Novy se dá vybrat mnoho vtipných scének, legendárních hlášek nebo momentů, kultovních pořadů. Ale udělat z toho takovouhle patlaninu, to je teda výkon. V podstatě to vypadá, že si s tím nikdo ani nedal pořádnou práci. Není to vtipné, je to dlouhé a některé zásadní věci tam úplně chyběly. Eso, Volejte řediteli, Tabu, Proč, Sedmička a spousta dalších. Víte vůbec, že na Nově vznikli Gumáci? Ve své době byli opravdu vtipní, něco jako Tele tele. Hrozná škoda, myslel jsem, že si zavzpomínám na své dětství. ()