Studenta Tima (Patrick Muldoon) jednoho dne po návratu domů čeká hrůzný nález: jeho matka a sestra byly brutálně zavražděny. Policie z tohoto zločinu podezírá Timova otce, který narychlo zmizel – údajně do ciziny. Mladík je přesvědčen o jeho nevině a chce ji prokázat, rozhodne se proto k pátrání na vlastní pěst. Narazí při něm na dokumenty, z nich vysvítá, že otec, povoláním bankéř, už dlouho pere špinavé peníze. Tim se vydává do města, kde se ony nezákonné obchody uskutečňovaly. Cestou potkává zvláštní dívku a všechno je najednou jinak, než jak to na první pohled vypadá. (šubelinka)

Lacike

Druhá moja televízna srdcovka s nádhernou Tori. Vystrieda tu hneď viacero pekných účesov a vzrušujúcich outfitov. Radosť na ňu pozerať. A samotný film? Tuctový TV mix thrilleru a drámy o chlapíkovi, ktorý sa snaží vypátrať vrahov svojej rodiny. Nejak extra napínavé alebo dramatické to nie je. Tori to často odľahčuje, ale chémia medzi ňou a sympaťákom Muldoonom funguje dobre, takže asi najsilnejšou stránkou filmu je tá ich spoločná romantická línia. 6/10. ()

Martin741

Ta Bab bola fakt sexica na urovni, inak pribeh stoji za hovno. Teda zase pardon, mne to ako laikovi nedoukovi uslo, ja sa ospravedlnujem a chcel som napisat ze pribeh ma vobec neoslovil, herci sa do toho nedostatocne obuli a nepresvedcili ma svojimi hereckymi vykonmi. Dialogy stali za picu, teda pardon, ja neviem co sa to  so mnou deje, chcel som pochopitelne filmovo teoreticky spravne napisat ze boli narativne monotonne   : 20 % ()

Skuby47

Další z filmů s protekční Tori Spellingovou, který jsem si po letech znovu připomněla.. Snímek žánrově balancující mezi detektivkou a dramatem vypráví příběh o klukovi, který hledá svého otce, aby zjistil příčinu zmasakrování své rodiny a dokázal jeho nevinu. Jak už je to v takových snímcích obvyklé, jdou po něm policisté i mafiáni a vypomáhá mu atraktivní dívka, která se mu cíleně vetřela do přízně. Až potud nic objevného film nepřináší, ale díky pohlednému Patricku Muldoonovi se to dá přežít. ()

John80

Mladý študent chce zistiť a nájsť vrahov svojej rodiny a zároveň hľadá svojho otca,ktorý má súvislosť s ich vraždou , medzitým spozná slečnu, ktorá mu začne pomáhať až dokim mu neprezradí pravdu o sebe 3* ()