Mladá žena naváže vztah s nejoblíbenějším hudebníkem svého nemocného bratra. (Filmbox)

V.Silver

Indie film o indie muzice. Byly tam fajn písničky, ale pseudodokumentární podoba vyprávění mi nesedla, vadily mi některé prostřihy a herecké výkony mě nijak neoslnily, žádné emoční spojení s postavami nebo atmosférou se nedostavilo. Bylo to tak civilní a alternativní, až to možná bylo trochu amatérské. 50% s oběma očima přivřenýma. ()

kaylin

Romantika, která je laděná jako dramatický příběh, kdy bratr Anne Hathaway, tedy samozřejmě ten filmový, je v kómatu, a ona si začíná uvědomovat, jak její život nikam nevede. A pak díky bratrovi v kómatu pozná svou osudovou lásku, a to všechno v neskutečně pomalém tempu, realistickém herectví a celkové nudě. ()

hous.enka

Někdy vám do života někdo přijde a zůstane do konce. No a jindy jen přijde a... Na Song One mi bohužel dost zásadně vadí jeho melancholická nota a la "jsem tvoje ségra, byla jsem naštvaná, tak jsem se nemrkla na tvoje videa a teď mě to mrzí" bůůů. Proč??! Proč není Anne trochu normální obyčejná holka/ségra/antropoložka/ženská/milenka. Takhle je taková rozpliznutá a její chování mi přijde trochu nelogický. Napřed obětuje výzkum a pak to všechno zase popře? No v každym případě bych svýho bráchu upozornila na to, že je dobře, že teď už umí anglicky, protože dát dohromady Spice girls bude jednou makačka :-) ()

Khalesi

Tu je zase raz režisér, ktorý nevie čo si počať s kvalitnými hercami. Námet tiež nebol najhorší i keď nie práve jeden z najoriginálnejších, ale obsadenie by to s prehľadom vyvážilo. Pýtam sa teda, prečo to bola taká nuda? Nie so filmový fanúšik, ktorý za každú cenu musí mať akčné scény, alebo citové výlevy. Drámy milujem, len táto ma vážne nedokázala nijako dostať. Nehľadiac na to, že hudby bolo zbytočne moc a takej, že som skoro fyzicky trpela. No, pre mňa nižší priemer. ()

VanTom

Indie filmeček o "ozdravné síle a emoční hloubce" indie muziky. V tom "nacházení se" v písničkových textech, jež promlouvají do duše, to možná přeháněl a samotná ústřední romance se táhla podobně, jako některé unylé songy, nicméně krásně přirozenou (i přirozeně krásnou) Anne Hathaway mi to ani za mák nezprotivilo. ()

• Konkurzom na rolu Jamesa Forestera prešiel aj Scott Avett. (Hudakfilms)
  • Film sa natáčal na kamery typu Arri Alexa a Leica Summilux-C Prime Lenses. (Hudakfilms)