Na Zemi vtrhnou splašení králíci, kteří všechno obrátí vzhůru nohama. Čeká je boj proti zlému nepříteli a další dobrodružství v jejich žluté ponorce. (Netflix)

honajz2 odpad!

Seriál o (asi) retardovaných zajících, kteří někam vlezou, všechno zničej (někdy se u některých jedinců začne ukazovat jejich homosexuální orientace) a jdou dál. ()

Zodd odpad!

I seriály pro děti musí mít nějakou úroveň, aby věděly, na co se vůbec dívají. Nic proti tomu slapstick humoru, ten už se objevoval v groteskách a cartoonech kolem 20. let minulého století. Jenže postavy nejsou rozeznatelné (králíci jsou indentičtí, jen žvatlají, mají stejný hlas a všichni se vyjadřují stejným způsobem, občas až na jednoho s trochu odlišným názorem, ale role outsidera tady během 'děje' prostě vyšumí), jen nějakou starou babku jsem zaregistroval ve více epizodách. Většinou je to o tom samém - králíci dělají nepořádek, popř. potrápí lidi okolo svou (ne)inteligencí. Navíc jsem měl při sledování různých epizod pocit déjà vu, myslím většinou v oblasti animovaných seriálů z mého dětství. Ale nějaké reference jako na Vesmírnou odyseu nebo Resident Evil se tu najdou, pravděpodobně aby to přitáhlo co nejširší věkovou skupinu diváků. Starší hráči králičích her si na moc nepřijdou, násilí zde bylo zmírněno, aby to bylo vhodné pro ty děti, zvony na záchod jsem zaregistroval asi ve dvou segmentech epizod a jejich legendární záchvat vzteku se tu neobjevuje vůbec. A já sám jsem pro ty původní králíky měl docela dost velkou slabost. Vizuál je hodně pěkný, králíci tu vypadají lépe než ti videoherní, ale zřejmě tady se bohužel investovalo nejvíce. Před cca 15 lety dostal i Rayman seriál, taky v CGI, ale přestože animace asi nebyla o nic lepší než v jeho hrách a natočilo se jen málo epizod z původního plánovaného počtu, aspoň tam byl smysluplný děj. Popularita Raving Rabbids (kteří se mimochodem od Rayman série před pár lety odtrhli a zavedli si vlastní spin-off sérii, čímž sesadili z trůnu Raymana jako maskota Ubisoftu) ovšem vzrostla natolik, že asi stačí Ubisoftu použít jen ten dobrý vizuál a zaručí si úspěch bez jakékoli větší námahy, prodají se školní baťůžky, penály atd. P.S. Vzhledem k tomu, že Ubisoft si založil filmovou společnost, chci jenom říct, že nic proti nim nemám a držím jim palce hlavně s tím Assassin's Creed a poprosil bych je, ať Raymana nebo Raving Rabbids pošlou na plátno trochu s citem, ať si je děti pamatují v dobrém. ()

Jaro.Krafcik

Nenašiel som netflix novinku na tejto databáze tak to doplním tuto lebo rovnaký režisér a pár hercov. Čistý priemer aj keď potešil dabing a pár svetlých momentov animovaný film mal. Ale druhýkrát by som si ho už nepustil. Škoda že to csfd nepridá a musím komentovať a hodnotiť seriál, narozdiel od filmu. Pritom prešiel dosť dlhý čas. 3 ()