Príbeh rozpráva o štyroch vysokoškoláčkach, ktoré v tichosti prechádzajú neúrodnou zemou. Tieto dievčatá sú cestovateľkami v čase a boli vyslané 6000 rokov do budúcnosti, v ktorej sa donekonečna opakuje stále ten istý deň. Jediné, čo si so sebou mohli vziať, sú ľahké predmety, napríklad mobil. Je však zrejmé, že v budúcnosti signál nie je. Čo je vlastne ich úlohou? Čo majú vo svete budúcnosti vykonať? A dostanú sa napokon späť do prítomnosti? (Carol Pifková)

Carol Pifková

Z cestovania časom mám vždy chaos. Ale niečo takéto napchať len do polhodiny a vlastne nič sa tam neudialo a nič som dokopy nezistila tak to ma ako velice nasralo. Nudila som sa a jediné čo toto anime zachránilo pred odpadom je to, že z tých nesympaticky nakreslených postáv sa mi dve ako tak pozdávali a pozerala som to v robote, v nedeľu, keď tu bolo mrtvo a nudila som sa. ()

DaweForeman

Tohle je celkem oříšek nějak okomentovat. Člověk musí být snad detektiv, aby tohle rozluštil, jak to bylo myšleno. Mě se z toho povedlo akorát dostat to (podle mého názoru), že se jedná hlavně o romantický počin, kde jaksi láska (nejen ta romantická) dokáže zvládnout i zub času. Určitě bych tipoval, že tam toho bude více, ale opravdu bych to musel zkoumat sekunu po sekundě a to se mi nějak nechce. Něco mi řiká, že je to účel tohohle počinu, aby se člověk nad tím hluboce zamyslel, aby to nebylo tak očividné. Nebo to možná má něco společného s tím, jak tam říká ona Arata ke konci v tom filmu, proč ten film vůbec točila. Každopádně postavy mi přišly celkem zajímavé - hlavně to, že ať byla situace jakákoliv, tak to všechno braly s humorem, a co se týče hudby a animace, tak tam bych řekl, že je to dobrý. ()

MartinTerran

Nebudu tady tvrdit, že jsem pochopil o co tam šlo, protože to by nebyla pravda, ale leccos o cestování časem vím (samozřejmě jen teoreticky) a tohle nedává žádný smysl. Ty věci okolo by nějak ušly, ale to gró rozhodně není možné! Minulost měnit z budoucnosti nelze, proto se to vždycky dělá naopak. Kdyby to tak bylo, pak by se dalo polemizovat dál, co je a není pravděpodobné atd. Jelikož to má jen jeden díl, tak je strašně rychlé, nic se nevysvětlí a pak je z toho mnoho lidí zmatených a o tom svědčí i místní hodnocení. Hodnocení: 15/100. ()