Kung Fury

(festivalový názov)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový názov) (viac)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

luka4615

Tak tohle je naprosto boží šílenost! Z Kung Fury přímo čiší osmdesátá léta jak už stylem zpracování, hláškami či použitou muzikou. Ale to už mi asi mělo být jasné v momentu, kdy David Hasselhoff nazpíval promo k tomuto filmu s podtitulem True Survivor. „Fuck you, Kung Fury. Nothing can stop me and my army of death.“ ()

Slartibarkfast

Pekelná parodická jízda nadšenců, kteří chtěli vzdát hold osmdesátkám a veskrze se jim to povedlo. Adrenalinový zážitek, okořeněný velice dobrým pěveckým výkonem Davida Hasselhoffa (a to myslím upřímně). Naprosto vše, co bylo ztělesněním oněch roků, hudba, film, hry, zkrátka vše. Nezaměnitelná atmosféra a neskrývané emoce, které mne naplňovaly při sledování této ztřeštěnosti. Čistokrevná nostalgie. 80% ()

Malarkey

Už když David Hasselhoff vydal videoklip ke skladbě True Survivor, jsem si říkal, že tohle prostě bude absolutní brutál. Po vydání jsem neváhal a okamžitě naladil frekvenční vlnu směr nostalgie a absolutní krok zpět. Krok směr zelené plátno, které tady vládne naprosto brutální rukou zákona. Kung Fury je přesně to, co si jen v té nejtajnější myšlence dokážete vysnít, když si vzpomenete na cokoliv akčního, co vzniklo v osmdesátých letech a pod sebou skrývalo cejch USA a Číny. ()

JASON_X

Jestli tu někdy tahle geniálnost skončí v modrých číslech, prokleju všechny viníky tou nejstrašlivější a neodvolatelnou egyptskou kletbou! Ani jsem nečekal tolik skvělých vtípků, odkazů a nápadů, dal bych klidně bůra i za trochu slabší verzi. Vidím to takhle - tahle drobnůstka by mohla pánům filmmakerům něco hodit, nebo aspoň přihrát nějakého nekřesťansky zazobaného židovského producenta a do roka a do dne se dočkáme ještě vymazlenějšího celovečeráku, k tomu nám dopomáhej Thor, Kung Führer i David Hasselhoff, amen. ()

ScarPoul

Má to nábeh stať sa kultom. Tvorcovia očividne znalý dobou, kedy vznikali drsné filmy, si z nej berú to najlepšie a vytvárajú tak neuveriteľný mix blbostí a sebaparódie. Niektoré vtipy sú naozaj podarené - skateboardovanie na nacistovi, Tank You atď. Osobne ale presne takýto druh exploatačných paródií nemusím. Vtipov je tam veľa na malom priestore a nie každý dostane to správne vypointovanie. Ako jednohubka, ale pomerne zábavné. Hlavne ak titulnú pieseň naspieva Hasselhoff. Jeho rodina musí byť hrdá. ()

• Ve scéně kdy Kung Fury (David Sandberg) hodí po nacistické armádě tank, je vidět, že zasažení vojáci už leželi. (Nathaniell)
  • Trailer natočil David Sandberg zo svojho vrecka za 5000 amerických dolárov so svojimi priateľmi. (ywo666)
  • Možná chyba, ale možná i nadsázka, jako celý snímek - v úvodní scéně odehrávající se v roce 1985, když bojuje Kung Fury (David Sandberg) s arkádovým automatem, naráží v prostřihu do Hubbleova teleskopu, avšak teleskop je ale na oběžné dráze a v provozu až od roku 1990. (Lander)

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (viac)