Koncem roku 1880 byl ještě právní systém v plenkách a soudce měl pravomoci jen v soudní síni. To, co se dělo mimo ni, za to už nenesl žádnou zodpovědnost. Děj filmu nás zavádí do událostí dne 18. března 1882, kdy byl podle svědectví v baru brutálně zavražděn muž. To se ve městě Tombstone stávalo na denním pořádku, jenže tentokrát tím mrtvým byl Morgan Earp bratr Wyatta Earpa. John Henry "Doc" Holliday a bratři Earpovi se vydávají na cestu pomsty, schováni pod rouškou zákona konají vlastní spravedlnost. Poslední údajný vrah "Indián Charlie" je stále na útěku. (Rodriguez)

Honzulik

Stranded - (Doc Holliday's Revenge). K tomuto filmu jen toto: Pokud máte na někoho vztek a chcete se mu nějak pomstít, jednnoduše mu doporučte shlédnout tento western (komedii). Opravdu jsem se během filmu několikrát zasmál, ale stálo mne to hodně energie a vydržet se dívat až dokonce už byl doslova nadlidský výkon. Jednu hvězdu dám Ericovi Robertsovi, jinak se tento film režiséru a snad i kameramanovi v jedné osobě Davidu DeCoteauovi nepovedl a já marně dál čekám na nový skutečně povedený western... ()

Rodriguez

Jednu hvězdu si to zaslouží, alespoň za ty filmové "veterány" akčních osmdesátek. Děj je příliš jednoduchý a snad by nepochodil ani jako televizák, tohle by šlo za revoluce na vhs-kách určitě na dračku. 20% ()

Pe4Ce22 odpad!

Tohle je jeden z těch kousků, kde už od první minuty víte, že se jedná o Béčko a ještě velice špatně natočené. Dal jsem mu šanci. ale po prvních 15 minutách jsem film vypnul, protože se na to nedalo koukat. Odpad. ()