Metalocalypse: The Doomstar Requiem - A Klok Opera

(TV film)

Tento hodinový speciál navazuje přímo tam, kde skončila čtvrtá série seriálu Metalocalypse. Dethklok se musí odhodlat k záchraně Tokiho a Abigail ze spárů Magnuse Hammersmithe a Metal Masked Assassina. Předtím budou muset ale překonat svůj odpor k starání se jeden o druhého a přijmout Tokiho jako něco víc než jen člena kapely. (Corpsegrinder)

okkac

45 minutový speciál, kde jsou veškeré dialogy předmětem zpívaných partů. Něco je už spíš do rocku, ale i tak je to nářez. Snad v závěrečné sérii nastane ta opravdová metalocalypsa :-D ()

animaxis

Po delší době jsem se od seriálu dostal i k tomuto filmu a jsem i trochu rád, že mám Metalocalypsu za sebou. Ale stejně se mi to celkově líbilo. U seriálu jsem se bavil hodně a u filmu taky. Chvílemi mi vadilo, že se tu jen zpívá, ale některý písničky se mi tak líbily, že jsem schopný to odpustit. Děj vyvrcholil dobře a to je to nejdůležitější. Taky je tu více zajímavostí o skupině Detklok (Toki) a to jsem rád ocenil. Jen mě tak napadá, docela bych i uvítal pokračování. Nějaké důležité věci se tu pořád nedořešily a ten záběr na Murderface na konci taky jakoby něco hlásal, tak sem s pokračováním! ()

swe

Toki je pryč, unesen pekelným Magnusem a Maskovaným metalovým řezníkem :). Deathklok je nucen projít Hlubinami lidství a čelit svým největším strachům, aby svého bratra, ehm, tedy kapelníka, získali zpět. Epický příběh o přátelství s typickým metalocalyptickým humorem a opravdu úžasnými songy. METALOVÁ opera. ()

Corpsegrinder

To co Metalocalypse znamená pro animovaný seriály, znamená Doomstar Requiem pro muzikály. Bear McCreary a Brendon Small na tom očividně mákli a tak je tenhle hodinovej speciál jedna z nejepičtějších věcí co uvidíte a hlavně uslyšíte. Muzika se povedla a ačkoliv se to tentokrát blíží spíš k heavy metalu než klasickýmu Dethkloku, je to i tak super jízda. George Fisher a jeho cameo jako maskovanej zabiják hlavně na soundtracku potěší. Animace je super a zdá se mi čistší než v běžnejch dílech seriálu. Každopádně něco takovýho jen tak neuvidíte. ()

mankamanka

Nesnáším muzikály, úplně je nenávidím. Ale tohle, to byl skoro hodinovej ušní orgasmus. A jako milovnice Tokiho jsem si celou dobu chrochtala blahem o to víc. Epická podívaná, ze který vám pár songů uvízne v hlavě nejspíš na hodně dlouho. Tak moc je to skvělý! ()

Luk Skywalker

Melodic death metal je sice pryč, ale to jsem podle názvu očekával a je to super metalová opera, i když místy až moc (ne)rocková. Kdyby to byl konec, tak je to důstojné zakončení, ale přece všichni víme: "Metalocalypse has begun.":-D ()

LudkovaLevaRuka

Poprockový klystýr. Pro mě spíš zklamání. Místo plnohodnotného celovečeráku vytvořili šedesátiminutovou spojovačku mezi 4. a 5. sérií. Metalu je zde minimum (kdyby nebylo souboje kytaristů, zůstal by veškerý zbylý metal na záporácích). Z původního absurdně masakrálního humoru zbyli jen občasné unavené vtípky. ()

himor

Ach čo dodať...prekvapenie, to určite. Moje Death Meatalové srdce horko zaplakalo...nieje to ten metal ako bol v sérií č.1, ale budiš. Ajtak dávam 5 kvôli rešpektu pred samotnými tvorcami a hudobníkmi, lebo takéto čosi vytvoriť stojí kopec času, nervov, isto aj zdravia...takže pre mňa konkrétne je to kvôli hudbe tak 40%, ale celkovo Metalocalypse je stovec. Metal Rules!!! ()

MartinTerran

Super film a opera v jednom o nejlepší kapele světa, která se musí dát znovu dokupy a najít uneseného člena rodiny, ehm kapely. Byl by to dobrý zakončující film, ale všichni přece víme, že Dethklok nikdo nikdy nezastaví. Songy už nejsou tak tvrdé jak bývaly, ale je to přeci jen opera, která vypráví příběh tak je fajn, že tomu jde rozumět :-D. Sice je to slabší jak seriál, ale i tak za 5* a pro milovníky seriálu povinnost vidět. Hodnocení: 92/100. ()

Barbeeh

Tento seriál milujem od prvého dielu, ešte aj na bachor som si logo dala vytetovať. Po piatej sérii ani chýru ani slychu. Obávam sa, že to predsa len ukončili týmto.... Potratom. To čo spravil Charles a ako skončil Murderface ma maximálne sklamalo. Celé mi to príde ako za noc splieskaná diplomovka................. ()

SunnyMan

Po prvním shlédnutí geniální, po druhém fantastické....po osmém se těšim, až to pustim po deváté. Jednoduchý a přitom propracovaný scénář, perfektní "dialogy" a parádní hudba. Víc takových. ()

kuxik009

Geniální opera, skvělé písničky a hlavně chytlavý děj, vysvětlující hodně o minulosti Dethkloku. Jedna z nejlepších částí byl kytarový duel Swisgaara a Tokiho. Super taky byl pohled na mladého Murderface (který jsme mohli krátce vidět už dříve), který bez typického kníru vypadal naprosto směšně. 5/5! ()