JamesSi

Po prvních dvou dílech Na tenhle seriál jsem se těšil hlavně kvůli režisérovi a scénáristovi - Vincenzo Natalim. Mám rád jeho styl vizuální točení, ale problém je, že si vždy vybere průměrný popřípadně podprůměrný scénář. Možná to bude tím, že není moc dobrý scénárista - jak jsem se dozvěděl při sledování Darknetu. Podle názvu a popisu na IMDB jsem si myslel, že půjde o nějaký mysteriozní thriller popřípadně drama o stránce, která zobrazuje gore - jak z místa činu nebo z bojitě. Nemohl jsem býti dále od pravdy . Natali se snaží udělat něco mezi seriálem Black Mirror a horrorem se spojováním příběhů jako v Monty Python Flying Cirkus. Narozdíl však od Brookera Natali neví jak funguje internet, což by jste asi měli vědět, když píšete SATIRU NA INTERNET a moderní civilizaci. Některé scény jsou zajímavé a děsivé, ale když někdo používá internet musím se držet za hlavu. Střih a kamera jsou krásné, ale pořád si musím říkat "proč, když existuje taková stránka, kde se lidé baví o tom jak někoho zabili a postují důkazy a je na první straně vyhledávače, nikdo nezavolá polici" nebo "můj mobil ukazuje přesný čas, kdy bude autobus na místě, kde není žádná zastávka " a nebo nesmyslné myšlenkové pochody jako "zabila jsem omylem jednoho člověka, před tím jsem byla v pohodě, ale nyní jsem naprostý psychopat a zabiju každého - protože internetz poindz ". Go home, Natali, you are drunk. Po prvních čtyřech dílech Překvapivě se to zlepšilo. Autoři už tolik nepoužívají internet a jsou to spíše krátké hororové historky. Stále jsou zde věci, které by nemohli fungovat a díry ve scénáři, ale je to lepší než předchozí věc, která se nazývala epizodou. Epizoda 3 a 4 vypadali jako tři studentské filmy nastříhané do sebe a spojovalo je to, že se tam občas objevila stránka "Darknet", která neměla s příběhem už nic společného. Stále si myslím, že by se to dalo vymyslet mnohem lépe. 40%. ()