Necrotongue

Přiznám se, že jsem byl přesvědčen o tom, že mě ujetá dobrodružství Ricka a Mortyho nikdy nezklamou, takže tohle bylo jako blesk z čistého nebe. Příběh stál za prd, skoro vůbec jsem se nebavil a mé zklamání bylo obrovské. Nižší známku jsem nepoužil jenom proto, že jsem si s těmi dvěma už několikrát téměř odvařil bránici. Tentokrát to nehrozilo ani omylem. 3*- ()

MERKATtv

Celkom taká mindfuck epizóda. Zase kopec zaujímavých dizajnov, nápadov a skvelých vtipov ale ten príbeh bol trochu moc... Trochu moc šialený (?). Rick a Morty boli super v Tom že stačila úplne jednoduchá zápletka ako že sa Rick premení na uhorku a bola z toho jedna z najlepších epizód v histórii TV. Túto je vidno že tvorcovia moc tlačia na pílu a je to trochu škoda lebo táto epizóda mohla byť celkom dosť dobrá. ()

JamesSi

Víceméně Harmonova verze "cesty hrdiny" - kolečka, kterým se řídí u spousty svých seriálů. Místo popkulturních narážek je tu spousta narážek na příručky pro scénáristy. Což je když se nad tím zamyslíte dost trapné. Vymýšlení nových slov na komentování stařeckých svalů mělo znamenat co? Reagování na hate od konzervativců a křesťanů, že je Rick ateistický edgelord je trochu divné, protože tahle sebe-reference ukončí HLAVNÍ SOUBOJ se záporákem. A navíc nedává žádnou logiku - Rick tvrdí, že by se nikdy nemodlil (tak vyhraje nad scénáristickým záporákem) a přitom se v rámci vtipu v zoufalství modlil v první epizodě druhé řady. Tahle série mi přijde, jako kdyby tvůrci jeli na autopilota. Navíc se ukázalo, že "Zlý Morty" v traileru je jen "snová sekvence", takže jestli si bojíte, že se tahle zápletka nějak jinak rozřeší kromě cliffhangeru v poslední epizodě, tak se nebojte. ()

Ryuuhei

Tak tohle už je naprosté dno 4. série. Těšil jsem se na další dobrodružství Ricka a Mortyho, ale od prvního dílu to šlo stále níž a níž, až došlo sem. Absolutně jsem se ztrácel v příbězích, které v podstatě neměly vůbec žádnou návaznost. A že to všechno byla nakonec satira na hlavu koronaviru? Na to jim kašlu. Pokud se to v příštích dílech nezlepší a nezačne konečně nějaká lepší příběhová linka, která bude navíc navazovat, mám o 4. sérii už jasný obrázek, jako o té nesrovnatelně nejhorší. ()

Oralfabet

Pořád nevím tak úplně, jak se ohledně tohohle dílu cítit. Rozhodně jde o jeden z nejslabších, i když má pořád své momenty, ale overall to prostě působí, jako něco, co musí scénáristovi nutně připadat zábavnější, než většině diváků. Oceňuji snahu posunout anthology epizodu zase někam úplně jinam, ale tohle prostě nebyl úplně nejlepší způsob. Nepomáhá, že pár vtipů taky moc nefungovalo. ()