Necrotongue

Proti úvodní epizodě jsem lehce ubral na hodnocení, zatímco jsem se minule tlemil prakticky bez přestávky, druhý díl přece jen ztratil na tempu a děj mě místy dokonce přiměl k přemýšlení nad skutečnými hodnotami. Ne, že by to bylo špatně, ale od Ricka a Mortyho očekávám hlavně smršť nekorektního humoru a vyhřezlých vnitřností. Ano, vím, je to smutné, ale je to tak... ()

ALIENka_

Rick a Morty aneb Rickovo hovnový dobrodružství. Po první epizodě, která byla dost šílená, je tahle naopak zase trochu pomalejší a ne tak vtipná jako první, ale pořád jsem si to sakra dost užila, ten Rick a Morty mi chyběl. Po třech řadách je taky vidět, že se rodina trochu změnila, i když to není nic šílenýho, tak stejně pěknej detail. Nejvíc je to asi vidět na Rickovi, kterej už není takovej bezcitnej zmrd (což mi ale docela chybí upřímně :D). Hodnocení: 8/10 ()

Oralfabet

R&M se nikdy nebáli nějakého toho fekálního humoru, občas mi přijde, že to s ním trochu přeženou, tady je na fekálním humoru víceméně postavena celá Rickova dějová linie, jenže je prostě geniální a dokonce tak nějak dojemná, takže tentokrát nemůžu kritizovat. Jo a Glootie byl super, miluju díly, kde Jerry něco totálně posere a ostatní to musej řešit. ()

Remivsremi

Rick se ve čtvrtě řadě dost změnil. Dřív by se vůbec nad ničím nerozmýšlel a vše okolo sebe by vymazal z povrchu. Nyní se dokáže vcítit do jiných a ukázat svou milejší tvář. Zajímavý progres. Druhá epizoda mi sedla daleko více než ta první. ()

Dennefil

Tenhle díl mi ukradl můj dlouholetý sen - dokonalej soukromej záchod, kam nikdo v žádným případě nesmí..rickova linka byla znovu dokonalá..relatable, depresivní konec by mohl závidět kdejaký filmový tvůrce..4. série má u mě nájezd na nejlepší sérii. Jerryho a Mortyho dějová linka taky ušla, ale Rick bezkonkurenčně vládnul. Wubba lubba dub dub ()

• V čase 9:32 je kromě QR kódu odkazujícímu na e-shop v pozadí vidět i vesmírné lodě ze hry „Galaga“. (grovik.net)
  • Název epizody paroduje několikrát zfilmovanou knihu Ernesta Hemingwaye „The Old Man and the Sea“ („Stařec a moře“). (Oxygenium)