husokachna

Když má člověk celej multiverse, aby se vyblbnul, musí se divákovi nutné vkrást na mysl pocit, že už to ve čtvrté řadě není ono, že je to na efekt a podobně. Takový pocit jsem měl většinu času i oblíbené epizody Pickle Rick a trochu i teď. Ale pak (u Pickle Ricka) přišel závěr a ten to zase posunul o kus výš. A stejně tak i u téhle epizody, která je jedna z těch, co nic moc neřeší, byly chvíle, kdy jsem si říkal wau, paráda. A tak, i když zase budu čekat na dokonalý díl, kterej mě posadí na zadek, musím dát plnou palbu, protože pořád je to monstrózní pecka ... a vosí oběd, tak to je jiná paráda :-D. ()

muti

Morty sa rozhodne pozerať na život cez prizmu vízie dlhovekosti po boku Jessiky. Spúšťa trend ktorý hýbe svetom a dejinami. Jeho smerovanie môže byť však zhubné pre celé ľudstvo. Navyše sa vyhýba Rickovej životnej poistky, takže mŕtvy Rick je len ako nespokojný hologram. Medzičasom nabieha back up životnej poistky a respawnuje sa v inej dimenzii v tajnej clon chamber. Razom ale s hrôzou zisťuje že multiverze ohrozuje smrtiaci trend fašizmu. ()

ALIENka_

Tak čtvrtá série vůbec nezklamala (uznávám, že jsem měla trochu obavy, přece jenom už je to čtvrtá série) a rozjela to šíleně pěkně od začátku. Zase spousta odkazů na všechnomožný a skvělá parodie na média a politiku. Prostě Rick a Morty se vrátil a já si to plánuju kurva užít. Wubba Lubba Dub Dub! Hodnocení: 10/0 ()

Necrotongue

Tvůrci si sice u tohoto seriálu dávají dost na čas, ale zatím se mi čekání vždycky vyplatilo. Platí to i pro úvodní epizodu čtvrté série, která přinesla všechno to, co mám na téhle záležitosti rád. Rick stále kašle (eufemismus) na jakoukoli korektnost (politickou nevyjímaje) a protahuje Mortyho nebezpečnými situacemi, krví, vnitřnostmi a podobně. ()