Frajer42

Zde chválím zejména fakt, že se jedná o jednu z mála epizod, kde se neřeší ty rodinné píčoviny, ale jsme svědky akce, která se zprvu tváří jako extrémní píčovina. Ale sledovat Ricka, s jakým nezájmem se účastní akce na záchranu vesmíru a jeho následnou účast ve hře, kterou si připravil na strážce galaxie, když se předchozí večer ožral, to bylo k nezaplacení. Krásná parodie na superhrdinské píčoviny s příjemnou Saw vložkou. [84 %] ()

muti

Morty si vyhádal dobrodružstvo s elitnými the Vindicators, ktorí volajú o pomoc len pri galaktickych pohromách. Rick nimi však pohŕda a tento pohľad je obojstranný. superheroes? No to určite! Každý má nejakú temnú minulosť a tak sa the Vindicators dostávajú do strašnej pasce ktorá odhalí ich najtajnejšie Ja v hre o život a lá Saw. Čo všetkých čaká nevie však ani samotný Rick pretože všetko zinscenoval počas prehýrenej noci. Jeho nezáujem o záchranu vesmíru je však citeľný a the Vindicators začínajú bojovať o holý život iba s pomocou Mortyho, ktorý pozná drunk Rick moves. ()