BrMikes

Pro mě dost možná nejoblíbenější epizoda celého seriálu. A jedna z těch nejzábavnějších vůbec. Totálně ujetá a při tom vlastně geniálně vystavěná. Tolik zábavných postaviček a momentů, šílená akce a vlastně i zdravá porce deprese a rodinného rozkladu. Při tom se člověk nepřestává smát. Zkrátka a dobře dost možná jeden z vrcholů seriálu. ()

Frajer42

První díl druhé série, o kterém mohu upřímně prohlásit, že se mi líbil. Znovu to tvůrci velmi přehnali s lysohlávkami a vznikla naprosto šílená jízda. Obrovská plejáda nejrostodivnějších postaviček, spousta zábavy a především naprosto dokonale vypointovaný a vtipný závěr. Že by se to přeci jen příjemně rozjelo? [80 %] ()

• V jednom z flashbacků dělá Rick cheeseburgery a říká, že mu to připomíná film Toma Cruise, kde dělal drinky. Nepamatoval si název snímku a došel k závěru, že se jmenoval „Kuchyně“ (v originále „Cuisine“). Skutečný název filmu je Koktejl (1988). (Kubaaa97)
  • Několik Rickových zbraní připomíná střelné zbraně z videoherní série „Halo“, zejména Rocket Launcher (SPNKR) a MA5. (Kubaaa97)
  • Paraziti využívající lidský vzhled a vzpomínky jsou podobní červům, kteří jsou hlavními antagonisty japonského anime Kamen Rider Kabuto (od r. 2006). (Kubaaa97)